خرید دستگاه لیزر مو با کیفیت روز ،برسی قیمت و شرایط خرید

مشخصات دستگاه لیزر مو

خرید دستگاه لیزر مو تیتانیوم الما : اشتیاق و پیگیری برای جوان تر به نظر رسیدن در زندگی اکثر مردم جهان یک عامل مهم در نظر گرفته شده است. عمل زیبایی قرن هاست که وجود دارد و می توان آن را از دوران فراعنه مصر باستان جستجو کرد. درست مثل اینکه یک نقاش، یک پرتره خلق می کند، یک آهنگ ساز یک قطعه می سازد یا یک رقصنده حرکات روان با بدنش ایجاد می کند؛ همچنین کار متخصصان زیبایی نیز در نوع خود یک هنر به حساب می آید. به جای رنگ روغن و بوم، متخصصان زیبایی با ارائه درمان آرامش بخش و ترمیمی که باعث بهبود اعتماد به نفس و تصویر شخصی از مشتریان می شوند، خلاقیت خود را نشان می دهند. این روش تقریبا به مدت بیست سال به صورت آزمایشی مورد استفاده و بررسی قرار گرفت و پس از آن در سال های 1995 و 1996 به صورت تجاری در سراسر جهان گسترش پیدا کرد.

اولین مقاله ای که روش کار لیزر را شرح داده بود توسط گروهی از پزشکان بیمارستان ماساچوست در سال 1988 نوشته و منتشر شد. امروزه لیزر موهای زائد به طور گسترده در کلینیک های زیبایی و درمانی با هزینه های متنوع ارائه می شود.

معرفی دیوایس لیزر مو

دستگاه لیزر مو برای برداشتن مو از نوری با طول موج خاص بین 700 تا 2500 نانو متر و نوری با رنگ خاص استفاده می کند. لیزر موهای زائد فرایندی است که طی آن با تابیدن پرتوهای اشعه لیزر باعث از بین بردن فولیکول مو می شود. وقتی نور به محل مورد نظر روی پوست تابیده می شود انرژی نور به پوست و مو (ملانین و رنگدانه های مو) منتقل شده و این انرژی باعث گرم شدن و از بین رفتن مو می شود. اما برای حذف دائمی مو و کاهش آسیب وارده به بافت پوست اطراف بهتر است که پرتو نور بر سلول های ریشه مو که حاوی فولیکول هستند، متمرکز شود.

C:\Users\Administrator\Desktop\1234.png

راهنمای متخصصان برای خرید دیوایس لیزر مو

متخصصان زیبایی سنتی منابع محدودی برای کار کردن در دسترس داشتند اما امروزه متخصصان زیبابی مدرن قادر به انتخاب از بین چندین گزینه فوق العاده درمان زیبایی هستند. در سال های اخیر، یافته های جدید علمی و پیشرفت در فناوری بسیار متداول شده و با بزرگترین جهش ها در زمینه زیبایی پوست، لیزر پوست و موها همراه شده است. اگرچه روش های درمانی مانند لیزر مو و جوان سازی پوست صورت از محبوب ترین موارد موجود هستند، اگر در خرید دیوایس لیزر مو دقت کافی اعمال نشود، می تواند دردسر ساز باشد. این مقاله با پاسخ دادن به سوالات مهم و ارائه جزییات مربوط به روند خرید دستگاه لیزر مو به متخصصانی که قصد خرید این دستگاه ها را دارند کمک می کند.

C:\Users\Administrator\Desktop\4518252.jpg

تمرکز کنید

اولین قدم در فروش دستگاه لیزر مو این است که به تعداد مشتریان خاص خود بنگرید تا ببینید چه نوع درمانی برای آن مشتری جذابیت بیشتری دارد. مشتریان جوان اغلب تمایل دارند لیزر مو را انجام دهند، در حالی که مشتریان مسن تر ممکن است تمایل بیشتری نسبت به انجام لیزر جوان سازی پوست و کاهش چین و چروک داشته باشند. همچنین در نظر گرفتن جنس پوست مشتری اهمیت ویژه ای دارد. اگر اغلب مشتریان پوست تیره ای داشته باشند، ممکن است نتوانند برخی از درمان های لیزر مو را با موفقیت دریافت کنند. پس از طبقه بندی مشتریان خود، زمان آن است که روش درمانی متناسب با نیاز مشتری را انتخاب کنید. قبل از فروش دیوایس لیزر مو، روش های برتر و امروزی درمان زیبایی را از میان لیست روش های درمانی محبوب مشاهده کنید و آموزش ببینید.

نرخ و قیمت دستگاه لیزر مو 2021

خرید یک دستگاه لیزر یک سرمایه گذاری کم هزینه نیست، بنابراین قبل از تصمیم در مورد خرید آن و انتخاب یک دستگاه لیزر بهتر است قیمت دستگاه لیزر مو و روش پرداخت آن را بررسی کنید. علاوه بر این عواملی مانند ضمانت نامه و خدمات اضافی از سوی شرکت توزیع کننده می تواند بر قیمت این دستگاه تاثیرگذار باشد. همچنین خریداران برای صرف هزینه کمتر می توانند دستگاه های دسته دوم را امتحان و خریداری کنند. در ادامه، این نکات با جزییات بیشتر توضیح داده شده است.

بودجه: خرید دستگاه لیزر مو می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد، اما به خاطر داشته باشید هیجان لحظه ای مانع از تصمیم گیری عاقلانه و منطقی نشود. تعیین بودجه و قیمت دیوایس لیزر مو قبل از انتخاب و خرید این دستگاه بسیار مهم است و باید بلافاصله انجام شود. تعیین بودجه به شما کمک می کند کمتر جستجو کنید و از هدر رفتن وقت و انرژی شما هنگام جستجو در تجهیزات گران قیمت جلوگیری کند.

گزینه های پرداخت: به طور متوسط قیمت دستگاه لیزر مو در هر جای جهان در بازه 50،000 دلار تا 250،000 دلار است که آن را به یک دارایی بسیار مهم برای یک تجارت تبدیل می کند. به همین دلیل است که دانستن همه جزییات در مورد خرید دیوایس لیزر مو مهم می باشد. روش خرید را به منظور اطلاع از شیوه پرداخت بررسی کنید و یکی از چهار روشی که برای پرداخت قیمت دیوایس لیزر مو در نظر گرفته شده است را از لیست ذیل انتخاب کنید:

  • پول نقد: پرداخت نقدی برای قیمت دیوایس لیزر مو کاری سخت و طاقت فرساست. این روش اگرچه از هزینه های وام اجتناب می کند و 100 درصد هزینه را از پیش تامین می کند، می تواند مقدار زیادی از سرمایه شرکت را جذب کرده و در نتیجه مانع نقدینگی دارایی ها می شود.
  • تامین مالی: تامین مالی وامی است که توسط بانک یا شرکت برای خرید دیوایس لیزر مو به خریداران داده می شود، اما بهره و کارمزد وام هم در برمی گیرد. به دلیل اینکه وام مبتنی بر اعتبار است. این گزینه همیشه در دسترس خریداران با اعتبار کم نیست.
  • اقساطی: خرید دیوایس لیزر مو به صورت اقساط و پرداخت یک مبلغ دقیق به طور ماهیانه برای خریدار آسان تر بوده و همچنین گاهی به خریدار آزادی عمل می دهد که با هزینه کمتر دستگاه جدیدتری تهیه کند. به طور معمول، مبلغ اقساط برای یک دستگاه لیزر جدید به قیمت 100،000 دلار تقریبا ماهیانه 2000 دلار است که خریدار متعهد می شود اقساط را طی سه تا پنج سال پرداخت کند.
  • اجاره: اجاره یک دستگاه لیزر به مدت یک روز تقریبا 500 تا 700 دلار هزینه دارد. در این روش هزینه بیشتری صرف می شود اما هیچ گونه تعهد و قراردادی وجود ندارد. این یک روش عالی برای آزمودن دستگاه لیزر عرضه شده به بازار است، قبل از اینکه برای خرید آن سرمایه گذاری کلان داشته باشید.

ضمانتنامه:

همان طور که تصور می کنید، تعمیر دستگاه لیزر بسیار پر هزینه می باشد. فقط یک خرابی یا مشکل کوچک به خصوص دستگاه های بدون ضمانت ممکن است تا 3000 دلار هزینه داشته باشد. وقتی آپشن های ضمانتنامه را در نظر می گیرید، دو سوال مهم وجود دارد که باید پرسیده شود: 1. اگر دستگاه من خراب شود آیا نمایندگی محلی این شرکت می توانند تعمیر دستگاه را بر عهده بگیرند؟ یا شخصا باید دستگاه را به کارخانه منتقل کنم؟ 2. آیا در زمانی که دستگاه من در حال تعمیر است، دستگاه لیزر عاریه در اختیار من قرار می گیرد؟ یک روش عالی برای مشخص کردن اینکه آیا قیمت پیشنهادی در ازای ضمانتنامه رقابتی است یا خیر، برآورد هزینه دو بار تعمیر دستگاه لیزر در طول یک سال است. اگر هزینه ضمانت سالیانه یک دستگاه کمتر از هزینه تعمیر یک دستگاه بدون ضمانت برآورد شود، بنابراین این خرید سودآور خواهد بود.

دستگاه جدید یا دسته دوم:

هم در خرید دستگاه نو و هم در خرید دستگاه دسته دوم جوانب مثبت و منفی وجود دارد، زیرا که دستگاه های لیزر مو مانند اتومبیل های جدید هستند؛ قابل استهلاک بوده و به محض اینکه دستگاه از جعبه خارج شد، ارزش خود را از دست می دهد. خرید دستگاه لیزر جدید هزینه بیشتری لازم دارد، اما ارائه درمان موثرتر را برای مشتریان فراهم می کند. همچنین فروش دستگاه لیزر مو نو فرصتی برای ارائه جدیدترین و بهترین خدمات را به مشتریان فراهم می کند. دستگاه لیزر دسته دوم ممکن است از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد، اما فناوری های قدیمی را به کار می گیرد و ممکن است به دلیل استهلاک عملکرد ایده آلی نداشته باشد.

نمونه نمایشی:

هیچ کس هرگز بدون قدم گذاشتن در یک خانه، آن را خریداری نمی کند. به همین ترتیب هیچ کس نباید یک دستگاه لیزر را بدون آزمایش قبلی بخرد. در مراحل خرید دستگاه لیزر مو، برای مشاهده عملکرد نمایشی دستگاه لیزر درخواست کرده و از این فرصت برای آزمایش کردن دستگاه لیزر در محیط حرفه ای خود استفاده کنید. به دلیل اینکه خرید این دستگاه هزینه گزافی را صرف می کند، مهم است که اطمینان حاصل کنید این دستگاه با نیازهای شما متناسب است یا خیر. در زیر لیستی از مواردی که باید هنگام فروش دستگاه لیزر مو به آنها توجه کنید، آمده است:

  • آیا فروشنده عملکرد دستگاه لیزر را نشان می دهد و به من اجازه خواهد داد این دستگاه را در محل کار خودم امتحان کنم؟
  • آیا دستگاه لیزر موهای زائد سنگین است؟ جابجایی این دستگاه با دست چقدر سخت خواهد بود؟
  • کنترل دستگاه لیزر توسط کاربر، چقدر مطلوب و مورد پسند خواهد بود؟
  • این دستگاه چه درمان هایی را انجام می دهد؟ آیا این یک دستگاه یک کاره است یا قابلیت تعویض برخی از قطعات را دارد و می تواند درمان های مختلفی انجام دهد؟

خریداری دستگاه لیزر مو اصل

پیشکسوتان در فروش دیوایس لیزر مو به دلیل ارائه برنامه نمایش عملکرد دستگاه که مورد پسند خریداران واقع شده است، شناخته شده اند. وقتی قصد خرید دستگاه لیزر مو جدید دارید، قبل از پرداخت وجه در مورد آپشن هایی که برای کار با دستگاه وجود دارد، سوال بپرسید.

آموزش کار با دستگاه لیزر موهای زائد

برخلاف تصور رایج، متخصص زیبایی برای کار با دستگاه لیزر مو نیاز به داشتن سابقه پزشکی ندارند. به عنوان مثال در ایالات متحده، هر ایالت دستورالعمل خاص خود را برای ورود به این حرفه دارد. به دلیل رشد صنعت، بسیاری از ایالت ها در حال افزودن قوانین جدید هستند که متخصصان زیبایی را وادار به گذراندن تعداد مشخصی از ساعت آموزش لیزر زیبایی می کنند. خواه خود اشتغال باشید یا در یک مرکز زیبابی کار کنید، مهمترین قسمت ارائه خدمات لیزر ایمنی مشتری است. به دلیل قدرت زیاد دستگاه لیزر، در صورتی که تکنسین آموزش کافی و لازم در مورد چگونگی کار با دستگاه لیزر را دریافت نکرده باشد ممکن است در هنگام انجام عمل لیزر پوست را بسوزاند یا زخمی کند. اغلب شرکت ها هنگام فروش دیوایس لیزر مو آموزش های یک روزه یا نیم روزه به خریداران خود ارائه می دهند؛ اگر چه این زمان برای کسب مهارت در رابطه با کار موثر با دستگاه لیزر کافی نیست. قبل از خرید دیوایس لیزر مو و شروع کار با دستگاه، در دوره های علمی آموزش لیزر شرکت کنید.

C:\Users\Administrator\Desktop\1157710_185.jpg

خریداران دستگاه لیزر مراقب باشند

شرکت های تولید کننده دستگاه لیزر با کسانی که دستگاه های آنها را خریداری کرده و استفاده می کنند، در مورد عملکرد بالینی دستگاه و رضایت آنها از دستگاه گفتگو خواهند کرد. اطمینان حاصل کنید که کسانی که دیوایس لیزر مو را خریداری کرده اند، از آن راضی هستند یا خیر. هیچ دستگاه لیزری در بازار وجود ندارد که قادر باشد هر درمان زیبایی را به خوبی انجام دهد، اما ممکن است برخی از دستگاه های لیزر در انجام یک روش درمانی بهتر از دیگر دستگاه ها عمل کند. تاکنون در هیچ تحقیق بالینی مشخص نشده است که لیزر می تواند رنگدانه های مو را بهبود ببخشد، بنابراین اگر شرکتی چنین ادعایی در مورد دستگاه لیزر خود داشت به آن اطمینان نکنید. دیوایس لیزر مو اگر به درستی استفاده نشود می تواند خطرناک باشد، بنابراین اگر شرکتی ادعا کرد دستگاه آنها هیچ گونه آسیبی به وجود نخواهد آورد، باور نکرده و با آنها معامله نکنید. منطقی و عادلانه خرید کنید نه احساساتی و وقتی در معامله درگیر چانه زنی شدید، به آن اعتماد نکنید. همیشه معاملات خوب وجود دارد بنابراین قبل از تصمیم گیری به خرید خوب فکر کنید.

افزایش سودآوری با فروش دستگاه لیزر مو در سراسر جهان

هر روزه صنعت زیبایی و با روش ها و فناوری های نوین در حال گسترش می باشد. اگرچه این گسترش برای صنعت زیبایی و برای مشتریان که از روش انجام درمان های زیبایی آگاهی بیشتری کسب می کنند

عالی است؛ ولی یک مشکل ایجاد می کند که رقابت بین فروشندگان تجهیزات زیبایی به خصوص دیوایس لیزر مو نسبت به گذشته بیشتر شده است. در نتیجه این افزایش رقابت طی ده سال گذشته باعث کاهش نسبی قیمت دستگاه لیزر مو شده و انتظار می رود این روند ادامه پیدا کند. همچنان درخواست برای خرید دستگاه لیزر مو بسیار بالاست، بنابراین اگر می خواهید فروش دستگاه لیزر مو شما یک داستان موفقیت آمیز باشد، باید بتوانید این دستگاه را با قیمت موثر و رقابتی به بازار عرضه کنید. این گونه می توانید تعداد مشتریان خود را در فروش دیوایس لیزر مو افزایش دهید و از طریق آنها سایر دستگاه ها را نیز بفروشید.

امروزه بازاریابی دیجیتال در فروش دیوایس لیزر مو ضروری است و شما می توانید از آن در کنار بازاریابی سنتی برای افزایش فروش خود استفاده کنید. بازاریابی دیجیتال به حضور آنلاین شما اشاره دارد و در مورد اغلب عمل های زیبایی، پایه و اساس بازاریابی دیجیتال در وب سایت شماست. پس می توان نتیجه گرفت یک وبسایت خوب قادر به افزایش فروش دیوایس لیزر مو و یک وبسایت بد قادر به از بین بردن قدرت فروش شما می باشد. هر چیز غیر دیجیتال که شما برای افزایش مشتریان خود استفاده می کنید مانند بروشور، آگهی و تبلیغات، لوگو و پوستر به بازاریابی سنتی مربوط می شود. شما برای ارائه این تبلیغات به مکان مناسبی مانند یک سالن انتظار یا یک ویترین نیاز دارید و کاری کنید که همه از فروش تجهیزات شما اطلاع داشته باشند. از پرسنل خود بخواهید که از اطلاعات فروش دستگاه لیزر مو و قیمت دستگاه لیزر مو آگاهی دقیق و کامل داشته باشند تا در صورتی که مشتری از آنها اطلاعاتی در مورد دستگاه خواست، بلافاصله پاسخ دهند.

همچنین برای مشتریان مهم است که فروشندگان کاملا به آنها توجه کنند و باکیفیت ترین خدمات ممکن را دریافت کنند زیرا که همین مشتریان تجارت شما را به هزاران مشتری دیگر معرفی خواهند کرد. فراتر از این شما باید امتیازهای ویژه در اختیار مشتریان خود قرار بدهید، همین که شما بر مشتریان خود تاثیر مطلوبی گذاشتید، فرصت بیشتری برای فروش دستگاه لیزر مو پیدا خواهید کرد.

جمع بندی

در طی سال های اخیر لیزر مو و پوست در صنعت زیبایی رواج گسترده ای یافته است و بسیاری از متخصصان زیبایی به انجام لیزر پوست و مو برای مشتریان خود روی آورده اند. همچنین محبوبیت عمل لیزر در میان افراد پیر و جوان باعث ایجاد بازار رقابتی برای دستگاه ها و تجهیزات لیزر شده است و اگر مشتریان دقت کافی را در هنگام خرید دیوایس لیزر مو نداشته باشند، مشکل بزرگی برای آنها به وجود خواهد آمد. مشتریان باید عواملی مانند قیمت دیوایس لیزر مو، روش پرداخت آن، ضمانتنامه و عملکرد نمایشی را قبل از خرید دستگاه در نظر داشته باشند. علاوه بر این شرکت های توزیع کننده دستگاه لیزر برای افزایش فروش دستگاه لیزر مو باید هم از بازاریابی دیجیتال و هم از بازاریابی سنتی بهره بگیرند. برای جذب مشتریان بیشتر باید به آنها امتیازاتی بدهند که باعث وفاداری مشتریان و تسهیل فروش دستگاه لیزر مو شود.