شرکت ارائه کنندهطاهـر تـاج مادر
کاربرد دستگاهلیزر موهای زائد و رفع زائده‌های عروقی و رنگ دانه‌ای پوست
طول موج های دستگاه808 و الکساندرایت 755 نانومتری
سیستم و تکنولوژ خنک کنندهسیستم خنک‌کننده قوی TEC
وزن دستگاه65 کیلوگرم
کلاس ایمنی الکس دایودClass I, BF Type
سایز ال سی دی15 اینج
قیمت فروش175میلیون تومان
ثبت سفارشآقـای مهندس کریـمــی 0539 779 0912

به طور خلاصه قیمت دستگاه لیزر الکس دایود اصل تولید شرکت طاهر تاج مادراز 400.000.000 الی 420.000.000 تومان، هزینه  لیزر الکس دایود fg2000d 4D 2024 قیمت 440.000.000 الی 450.000.000 تومان ، قیمت الکس دایود اندیگ Ice plus 2019 از 170.000.000 الی 175.000.000 تومان ، قیمت

دستگاه دایود تاتو 2in1 ا Diode hair removal laser device 2in1 از 98.000.000 الی 100.000.000 تومان ، نرخ دستگاه لیزر دایود رازورلیز 390.000.000 الی 400.000.00 تومان و هزینه هندپیس دستگاه لیزر دایود 500 وات از 68000.000 الی 70.000000 تومان است .

فروش دستگاه لیزر الکس دایود اصل

برای خرید دستگاه لیزر الکس دایود از بین انواع دستگاه های لیزر، به معرفی دستگاه الکس دایود که اکنون یکی از محبوب ترین دستگاه های لیزر به شمار می آید، پرداخته و ویژگی ها و عملکرد آن را مورد بررسی قرار می دهیم و تفاوت های این دستگاه با انواع دیگر لیزر را بیان می کنیم تا پزشکان، کلینیک ها و افرادی که به دنبال دستگاه لیزر مناسبی هستند؛ بتوانند به راحتی قدرت انتخاب در استفاده و خرید دستگاه لیزر دایود را داشته باشند.

چگونگی نام گذاری دستگاه لیزر  دایود

از آنجایی که  لیزر الکس دایود تمامی طول موج های مربوط به لیزر دایود (طول موج 808 نانومتر) و لیزر الکساندرایت را پوشش می دهد.برای مشاوره در این خصوص بیشتر تماس بگیرید.

 می توان گفت که دستگاه لیزر الکس دایود در واقع دارای ترکیبی از تکنولوژی هر دو نوع لیزر دایود و الکساندرایت است و به همین دلیل نام ترکیبی الکس دایود را یدک می کشد. تجربه ثابت کرده است که هر دو نوع لیزر دایود و الکساندرایت برای انواع پوست مناسب هستند اما لیزر دایود به عمق بیشتری از پوست نفوذ می کند و جالب اینجاست که لیزر الکس دایود مزایای هر دو نوع قبلی را شامل می شود. چون در هنگام کار با دستگاه الکس دایود، می توان با سوییچ کردن بر هر کدام از طول موج های مربوط به لیزر الکساندرایت یا دایود، به طور مجزا فقط از همان طول موج استفاده کرد.

چرا دستگاه لیزر الکس دایود به لیزر دایود شبیه تر است؟

 • برخی از متخصصان بر این عقیده هستند که دستگاه های لیزر نمی توانند همزمان از دو منبع لیزر تغذیه شوند و در واقع دو سیستم لیزر یکجا داشته باشند. بنابراین از آنجایی که منبع اصلی لیزر در دستگاه لیزر دایود از نوع نیمه هادی هاست، پس باید این نوع لیزر را نیز به دلیل نیمه هادی بودن، از نوع لیزر دایود بدانیم و نه الکساندرایت که دارای منبع اصلی از نوع کانی الکساندرایت است..
 • طول موج دستگاه لیزر دایود همچون لیزر دایود (از 750 تا 1060 نانومتر) متغیر است برخلاف لیزر الکساندرایت که دارای طول موج پایدار 755 نانومتر است.
 • در منبع لیزر الکساندرایت، لامپ به کار می رود در حالیکه در دستگاه لیزر دایود از آر اف استفاده می شود.
 • لیزر الکساندرایت دارای قدرت جذب بیشتری در رنگدانه هاست اما دستگاه الکس دایود دارای عمق نفوذ بیشتری می باشد.
 • لیزر الکساندرایت دارای سیستم خنک کننده گازی است ولی لیزر الکس دایود از سیستم خنک کننده تماسی روی پوست استفاده می کند.

انواع دستگاه لیزر الکس دایود

دستگاه های لیزر الکس دایود با توجه به کاربردشان دارای انواع متفاوتی هستند.

در این دستگاه ها بسته به موارد استفاده آنها طول موج های مشخصی به کار گرفته می شوند و هر شرکت سازنده و برند خاص جهانی نیز مدل های گوناگون با کاربردهای مختلف و البته قیمت های متفاوت مربوط به هر مدل تولید می کند . متخصصان زیبایی پوست و مو از انواع دستگاه لیزر الکس دایود در موارد ذیل کمک می گیرند:

 • رفع موهای زائد
 • جوان سازی پوست
 • درمان ضایعات عروقی
 • درمان خال
 • درمان ضایعات پوستی ناشی از رنگدانه ها

دستگاه لیزر الکس دایود برای رفع موهای زائد

از بین انواع مختلف دستگاه های لیزر الکس دایود، مدل های مختلفی وجود دارد که همگی برای از بین بردن موهای زائد مفیدند. از میان کاربردهای مختلف این نوع لیزر، بیشترین استفاده و همچنین بیشترین محبوبیت در بین مراجعین، مربوط به استفاده از دستگاه الکس دایود برای رفع موهای زائد است.

خرید دستگاه لیزر الکس دایو

خرید دستگاه لیزر الکس دایو

زیرا: در مقایسه با انواع دیگر لیزر، بدون کمترین درد و آسیب به پوست، نتیجه بسیار مطلوبی حاصل می شود و علاوه بر موثر بودن بر انواع رنگ پوست و مو می توان با مناسب ترین قیمت دستگاه لیزر دایود، به طریقه ای بسیار اقتصادی از کیفیت قابل توجه آن بهره مند شد.

دستگاه الکس دایود برای جوان سازی پوست

علاوه بر رفع موهای زائد، یکی دیگر از مواردی که در کلینیک های زیبایی پوست با استفاده از مدل های مختلف دستگاه الکس دایود به مراجعین بسیاری خدمت رسانی می شود؛ جوان سازی پوست است.

با توجه به مجهز بودن این نوع دستگاه ها به سیستم خنک کننده قوی و استفاده از چند طول موج، نتایج مطلوب و قابل توجهی پدید می آید که همین امر سبب شده تا مراکز تخصصی پوست و مو، با در نظر گرفتن قیمت لیزر الکس دایود نوع مناسب و پیشرفته آن را در امر جوان سازی و پاک سازی پوست به کار گرفته و از تکنولوژی به روز آن بدون اعمال هرگونه درد و فشاری بر روی پوست، استفاده کنند.

لیزر الکس دایود برای رفع ضایعات پوستی

در بسیاری از مراکز معتبر تخصصی پوست، از لیزر الکس دایود در درمان برخی مشکلات و ضایعات پوستی علی الخصوص ضایعات حاصل از اختلالات رنگدانه ای استفاده می شود.

طول موج های بالا در این نوع لیزر و همچنین داشتن سه طول موج مختلف برای انواع مختلف پوست و مو، قدرت و سرعت بالای دستگاه لیزر الکس دایود و عملکرد بهتر آن در مقایسه با انواع دیگر را نتیجه می دهد. طبیعی است که بیشتر بودن قیمت دستگاه الکس دایود در این مدل ها، حاکی از تکنولوژی پیشرفته آن بوده و تهیه این نوع لیزر توسط بعضی مراکز تخصصی، نوعی سرمایه گذاری هدفمند است.

خرید دستگاه لیزر الکس دایود

مراکز فروش تجهیزات پزشکی و زیبایی بهترین مشاور در امر خرید دستگاه لیزر دایود هستند. بهتر است پزشکان، متخصصان پوست و کلینیک های تخصصی جهت خرید دستگاه الکس دایود، از طریق مراکز فروش تجهیزات پزشکی که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و نماینده رسمی فروش لیزر الکس دایود هستند؛

اقدام کرده و با توجه به قیمت مناسب خرید لیزر الکس دایود، استعلام اصالت آن و اطمینان از خدمات پس از فروش دستگاه الکس دایود آن را برای مصارف زیبایی پوست تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

بسیاری از کلینیک های تخصصی و پیشرفته زیبایی پوست و مو در دنیا پس از استفاده از این نوع لیزر، به سایر کاربران پیشنهاد خرید دستگاه  الکس دایود را می دهند.

فروش لیزر الکس دایود

مناسب ترین مراکز فروش دستگاه لیزر دایود، در بین فروشگاه های تجهیزات پزشکی و زیبایی، نمایندگان رسمی برندهای مطرح دنیا می باشند که علاوه بر فروش دستگاه های لیزر معمولاً وارد کنندگان قطعات یدکی باکیفیت و اصلی از جانب شرکت های سازنده نیز هستند.

این مراکز فروش تجهیزات پزشکی، به جز موارد ذکر شده وظیفه تنظیم، آموزش کار با دستگاه های لیزر الکس دایود و از همه مهم تر تعمیر و تعویض قطعات را نیز بر عهده خواهند داشت تا در موارد لزوم به تعهدات خود عمل کنند. کلینیک های تخصصی و زیبایی پوست و مو می توانند پس از مدتی استفاده از دستگاه، اقدام به فروش لیزر الکس دایود کنند.

مصارف زیبایی این دستگاه :

چرا که با توجه به داشتن چند طول موج، پزشکان و متخصصان پوست می توانند پس از خرید دستگاه لیزر دایود الکس ، تا سال ها برای مصارف زیبایی و درمانی از این دستگاه ها استفاده کنند و برای انواع رنگ پوست و مو، درمان های سریع، موثر و بدون درد را تجویز کنند و سپس دست به فروش دستگاه لیزر الکس دایود بزنند. تکنولوژی پیشرفته، قیمت دستگاه الکس دایود در گذر زمان، امکان تعمیرات دستگاه، واردات قطعات یدکی اصل و به طور کلی خدمات پس از فروش لیزر الکس دایود این امر را ممکن می سازد. مراکز فروش تجهیزات پزشکی و زیبایی معتبر، اذعان دارند که پس از خرید دستگاه الکس دایود و استفاده موثر از آن به دلیل کارایی بالای دستگاه، تا مدتها امکان فروش لیزر الکس دایود به دیگر کاربران وجود دارد.

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود

شاید در نگاه اول بیشتر بودن قیمت دستگاه الکس دایود نسبت به سایر انواع لیزر را نقص آن تلقی کنید اما تجربه نشان داده است که اندکی گران تر بودن قیمت دستگاه الکس دایود ضرری متوجه اقتصاد کلینیک های تخصصی پوست و مو نکرده است.

با توجه به رضایت مشتریان پس از استفاده از این نوع لیزر، نه تنها کلینیک ها پس از خرید لیزر الکس دایود، درآمد بالاتری را کسب نموده­اند بلکه استفاده از خدمات پس از فروش لیزر الکس دایود که شامل خدمات تنظیم، تعمیر و فروش دستگاه الکس دایود بعد از مدت دلخواه می شود؛ توانسته هزینه های اضافی کلینیک را کاهش داده و قیمت دستگاه لیزر دایود را توجیه کند.

نتایج منحصر به فرد این دستگاه

ضمن اینکه نتایج منحصر بفرد استفاده از این دستگاه در سطح رضایتمندی مراجعین و میزان موفقیت و خوشنامی کلینیک بسیار موثر بوده و در مقایسه

با قیمت دستگاه لیزر الکس دایود از اهمیت بیشتری برخوردار است. البته در

مقایسه با لیزرهای الکساندرایت، با توجه به وجود کانی گران قیمتی که در

این نوع لیزر وجود دارد، می توان نتیجه گرفت که قیمت دستگاه لیزر الکسدایود، با ویژگی ها و مزایای قابل توجه آن بسیار مناسب بوده و از آنجایی که طول موج لیزر الکساندرایت را نیز پشتیبانی می کند، نسبت به آن مقرون به صرفه است.

ویژگی های دستگاه الکس دایود

 • مجهز بودن به سیستم خنک کننده که مانعی بسیار قوی برای ایجاد درد و سوختگی در پوست است.
 • داشتن سرعت شات بالا که باعث سرعت بیشتر و عملکرد بهتر لیزر الکس دایود می شود.
 • وجود سه نوع طول موج متفاوت که در اثربخشی بر انواع مختلف مو (ضخیم یا کرکی) و همچنین گوناگونی رنگ پوست (6 تیپ مختلف) مناسب است.
 • امکان استفاده از دو برد مجزا مربوط به لیزرهای الکساندرایت یا دایود در دستگاه الکس دایود که استفاده همزمان دو برد و طول موج ترکیبی را نیز فراهم می کند.

طول موج تابشی این دستگاه

 • طول موج تابشی در دستگاه الکس دایود، قابلیت نفوذ بالایی در پوست داشته که سبب جذب بیشتر توسط رنگدانه های مو شده و سرعت کلاژن سازی در پوست را نیز افزایش می دهد.
 • دستگاه لیزر الکس دایود مجهز به سیستم اپتیکی واگرا کننده است که بلافاصله پس از جدا شدن از پوست عمل می کند.
 • با توجه به قابلیت تنظیم طول پالس ها، جذب انرژی در عمق های مختلف صورت گرفته و جذب بهتر انرژی در سرعت بالاتری انجام می گیرد.
 • طراحی خاص هندپیس لیزر الکس دایود، به نحوی است که اولاً ایمنی پزشک و بیمار حفظ شود، ثانیاً انرژی یا همان نور تابیده شده به طور مساوی به تمام سطح پوست برسد.

 • دستگاه لیزر الکس دایود در بعضی از مدل ها دارای دو هندپیس مجزاست که برای طول موج های الکساندرایت و دایود استفاده می شود.

مشخصات هندپیس این دستگاه

 • هندپیس دارای سطح مقطع بزرگ بوده و قابلیت تنظیم روی سطح پوست و حتی نقطه زنی داشته و قابل تعویض نیز می باشد.
 • دستگاه لیزر دایود امکان استفاده و کارکرد آسانی دارد، زیرا در طراحی آن از فیبر نوری هوشمند استفاده شده است.
 • اثربخشی سریع تر و ماندگارتر دستگاه لیزر دایود، در رفع موهای زائد نسبت به سایر لیزرها، به دلیل استفاده از تکنولوژی طول موج ترکیبی که بر هر شش تیپ پوستی موثر است.
 • پایداری، ثبات و طول عمر دستگاه که به دلیل تناسب جریان ورودی و فرکانس های خروجی است.

شناخت ویژگی های خاص الکس دایود

شناخت ویژگی های خاص دستگاه لیزر  دایود، هر متخصص پوست و زیبایی را بر آن می دارد تا در جهت رسیدن به موفقیت های کاری و داشتن یک کلینیک تخصصی مدرن، با خرید دستگاه لیزر الکس دایود، به تجهیز کلینیک خود بپردازد. با توجه به مزایای یادآوری شده در متن، قیمت دستگاه لیزر الکس دایود نسبت به انواع دیگر لیزر به صرفه تر است زیرا در دراز مدت، درآمد بالا، شهرت کاری و رضایت مشتری را در پی خواهد داشت.

در بین کاربردهای لیزر الکس دایود که برای از بین بردن موهای زائد، پاک سازی پوست و در مواردی درمان ضایعات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد؛ بیش از همه برای رفع موهای زائد شناخته شده و البته از محبوبیت ویژه ای نیز برخوردار است.

دستگاه لیزر دایود (قیمت ، فروش و خرید)

دستگاه لیزر دایود یک تکنولوژی پیشرفته است که برای مجموعه‌ای از کاربردها استفاده می‌شود، از جمله درمان لیزری، اپیلاسیون (از بین بردن موهای زائد)، درمان آکنه، رفع جوشکاری و برچیدگی، درمان عروق کوچک، تنظیم رنگ پوست، و حذف تاتو. این دستگاه با تولید پالس‌های لیزر با طول موج مشخص، با قدرت و شدت مناسب بر روی بافت‌های هدف اثر می‌گذارد. دستگاه لیزر دایود به عنوان یک روش موثر و کارآمد در صنعت زیبایی و پزشکی استفاده می‌شود و با عملکرد دقیق و قابل تنظیم، امکانات و قابلیت‌های منحصر به فردی را برای مراکز زیبایی، کلینیک‌ها و متخصصان زیبایی فراهم می‌کند.

جمع بندی

پس از بررسی دستگاه لیزر دایود Alex Diode Laserو مقایسه آن با انواع مشابه، نتیجه می گیریم که دستگاه الکس دایود با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و کارآمدی که ترکیبی از تکنولوژی مورد استفاده در دستگاه های لیزر الکساندرایت و دایود بوده، توانسته علاوه بر برخورداری از مزیت های هر کدام، مزایای ویژه دیگری را نیز به دست آورد.

سوالات پر تکرار

کاربرد اصلی دستگاه الکس دایود چیست ؟

این دستگاه جهت لیزر موهای زائد و هچنین ترمیم زائده عروقی بکار برده میشود

الکس دایود روی چه طول موج هایی کار میکند ؟

دو طول‌ موج دایود 808 و الکساندرایت 755 نانومتری

لیزر الکس دایود چه طیف پوست هایی را پوشش می دهد ؟

پوست‌ خیلی روشن و سفید ولی طیف رنگ پوستی ایرانی چون گندمی بیشتر هست باید طول موج بلندتر استفاده کنند.

4.7/5 - (43 امتیاز)