دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزری برای اصلاح ظاهری و زیبایی هست که این روزها خیلی محبوب شده. این دستگاه با ترکیب دو تکنولوژی جدید یعنی ICE و IN-Motion تونسته نتایج عالی و بادوامی رو در درمان‌هایی مثل رفع موهای زائد، لیزر بیکینی و صاف کردن پوست ایجاد کنه.

مهم‌ترین مزیت این دستگاه اینه که درد و عارضه‌ای نداره و خیلی راحت و بدون درد می‌تونه موهای زائد رو از بین ببره. طول موج‌های خاصی که داره، باعث میشه هیچ آسیب حرارتی به پوست وارد نشه. در کل اگه به دنبال یه روش موثر و ایمن و بدون درد برای رفع مشکلات پوستی هستی، سوپرانو آیس پلاتینیوم یه انتخاب عالیه.

شرکت تولیدیطــاهر تاج مادر
سال ساخت1401
وزن دستگاه55 تا 60 کیلو
مدت زمان پالس5ms~240ms
سپات سایز18mm×10mm , 20mm×12mm, 40mm×10mm
طول موج دستگاه808nm±5nm, 755nm±10nm, 1064±10nm
سیستم خنک کنندهTEC+Sapphire, -5 Deg.C
سایز مانتور و سیستم عامل 12 تا 15 اینچ و سیستم عامل اندروید
قیمت دستگاه200 میلیون تومان
سفارش دهیدسرکار خانـم صمصـامـی 9534 786 0912

قیمت خلاصه دستگاه لیزر پلاتینیوم و پلاتینیوم پلاس بدین شرح است :

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس (ساخت ایران) شرکت طاهر تاج مادر از 290.000.000 الی 320.000.000 تومان ، دستگاه لیزر سوپرانو  پلاتینیوم 1600 وات 2024 (طرح آلما) از 180.000.000 الی 195.000.000 تومان، دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم از 250.000.000 الی 280.000.000 تومان،هزینه دستگاه لیزر پلاتینیوم دست دوم از 140.000.000 الی 145.000.000 تومان می باشد. 

دستگاه لیزر پلاتینیوم 2024 Platinum laser اصل

برای خرید دستگاه پلاتینیوم جهت خلاص شدن از شر موهای زائد در بدن جز بهترین روش های مجود میباشد هرچندروش های متعددی نظیر استفاده از تیغ، موم، دستگاه های الکترونیکی، مواد شیمیایی موبر و‌ سایر موارد وجود دارد. اما همه این روش ها موقتی هستند و بعد از مدتی دوباره موها شروع به رویش مجدد می کنند. در سال های اخیر استفاده از دستگاه های لیزر به عنوان بهترین روش موزدایی رواج زیادی پیدا کرد.

دستگاه های لیزر به خاطر از بین بردن کامل موها طرفداران خیلی زیادی دارند و هر روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود.

دستگاه پلاتینیوم یکی از انواع دستگاه های لیزر موهای زائد است‌‌ که در

دستگاه لیزر پلاتینیوم

ادامه ابتدا به معرفی این دستگاه لیزر شگفت انگیز و سپس به نحوه خرید دستگاه  پلاتینیوم، فروش دستگاه پلاتینیوم و قیمت لیزر پلاتینیوم می پردازیم.

دستگاه لیزر پلاتینیوم و پلاتینیوم پلاس چیست؟

 لیزر پلاتینیوم پلاس از جدیدترین و بهترین دستگاه های رفع موهای اضافه بدن در بین دستگاه های لیزر است که مهمترین مزیت آن سازگاری با هر نوع رنگ پوست و مو می باشد. به عبارت دیگر این دستگاه همه انواع پوست را پوشش می دهد و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد.

همچنین این دستگاه به یک سیستم خنک کننده قوی یا Chiller مجهز است و برای وقت هایی که دستگاه با بدن تماس دارد، از سوختگی و درد حین انجام لیزر جلوگیری می کند. بی شک هنگام فروش دستگاه پلاتینیوم برای لیزر موهای زائد، فروشنده سعی می کند همه قابلیت های این دستگاه را برای مشتریان احتمالی بازگو کند.

قابلیت های مختلف در دستگاه لیزر پلاتینیوم

وجود قابلیت های مختلف در دستگاه  پلاتینیوم  و پلاتینیوم پلاس آن را از دیگر دستگاه ها متمایز می کند. دستگاه پلاتینیوم طول موج لیزر را در یک هندپیس ابتکاری ترکیب می کند.‌ به همین جهت یکی از بهترین دستگاه ها برای حذف موهای زائد است و از این نظر در رتبه اول قرار دارد.

لازم به ذکر است که تمرکز این دستگاه بیشتر بر رسیدن به بافت های عمیق و همچنین لایه های خارجی فولیکول های مو است. فولیکول های مو از طریق ترکیب جذب و نفوذ سه طول موج مختلف به تدریج تضعیف شده و نابود می شوند. کارایی این دستگاه به گونه ای است که به نوبه خود حداکثر درجه ایمنی را با نتایج سریع و تضمین شده به مراجعه کننده ارائه می دهد. لازم است این نکته را هنگام خرید  لیزر پلاتینیوم بدانید که این دستگاه در حال حاضر پرکاربردترین وسیله برای از بین بردن مو است.

ویژگی های دستگاه لیزر پلاتینیوم 2024

دستگاه لیزر پلاتینیومPlatinium Laser ویژگی های منحصر به فردی دارد. حتما قبل از خرید یا فروش این دستگاه لیزر به ویژگی آن توجه کنید، چون این ویژگی ها بر افزایش و کاهش قیمت دستگاه پلاتینیوم تاثیر می گذارند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • داشتن سیستم خنک کننده بسیار قوی
 • داشتن توان بالا برای نفوذ بیشتر
 • قابلیت نفوذ و جذب بالا در ملانین مو
 • ایجاد سوختگی بسیار کم بر پوست به دلیل وجود چیلر
 • خنک ماندن پوست تا مدت ها پس از انجام فرایند لیزر
 • قدرت جذب بالا توسط ملانین و رنگدانه ها
 • برخورداری از ایمنی بالا در دستگاه برای محافظت از بیمار و پزشک

لازم به ذکر است که تمرکز این دستگاه بیشتر بر رسیدن به بافت های عمیق و همچنین لایه های خارجی فولیکول های مو است.فولیکول های مو از طریق ترکیب جذب و نفوذ سه طول موج مختلف به تدریج تضعیف شده و نابود می شوند.

کارایی این دستگاه به گونه ای است که به نوبه خود حداکثر درجه ایمنی را با نتایج سریع و تضمین شده به مراجعه کننده ارائه می دهد. لازم است این نکته را هنگام خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم بدانید که این دستگاه در حال حاضر پرکاربردترین وسیله برای از بین بردن مو است.

انواع طول موج دستگاه لیزر پلاتینیوم و کاربرد آنها

این دستگاه به سوپرانو آیس پلاتینیوم (Soprano Ice platinum) معروف بوده که طول موج های مختلفی دارد و مناسب هر دو پوست تیره و روشن است و همین مسئله بر قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم تاثیر به سزایی می گذارد.

دستگاه پلاتینیوم با طول موج های مختلف تولید می شود. از مزایای وجود این طول موج ها در این دستگاه امکان تنظیم آنها برای انواع پوست ها، پوست های روشن و پوست های گندمی است. ضمن اینکه این طول موج ها برای خانم ها و آقایان به طور جداگانه قابل تنظیم هستند. این طول موج ها عبارتند از:

 • طول موج الکسAlex با سرعت ۷۷۵ نانومتر
 • طوج دیودDiod با سرعت ۸۱۰ نانومتر
 • طول موج ان دی یاگND YAG با سرعت ۱۰۶۴ نانومتر

همه این طول موج ها در دستگاه لیزر پلاتینیوم تولید می شوند که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

 1. طول موج اول: الکساندریت Alexandrite با سرعت ۷۷۵ نانومتر

این طول موج جذب انرژی و قدرت بیشتری روی ملانین ایجاد می کند و از این جهت این دستگاه برای انواع مختلف مو، به ویژه موهای ریز و بسیار نازک ایده آل است. طول موج ۷۷۵ نانومتر از طریق جذب فولیکول های مو باعث رفع موهای زائد شده و به ویژه در کم شدن تراکم مو در بخش های مختلف بدن کمک می کند.

 1. طول موج دوم: طول موج دایود Diod با سرعت ۸۱۰ نانومتر

دستگاه پلاتینیوم با ایجاد طول موج دایود برای از بین بردن موهای زائد بازوها، پاها، گونه ها و چانه مناسب است. این طول موج با فرکانس های مکرر، قوی تر و بیشتر به مساحت 2 سانتی متر به عمق فولیکول های مو می رسد و همچنین زمان و درمان سریعتری را ارائه می دهد.

 1. طول موج سوم: طول موج ان دی یاگ ND:YAG با سرعت ۱۰۶۴ نانومتر

طول موج ان دی یاگ با میزان جذب متوسط ​​توسط ملانین، برای افراد با پوست تیره تر و برای نواحی از بدن که فولیکول‌ ها در عمق بیشتری در پوست جای گرفته اند، مناسب تر است. به همین جهت برای از بین بردن موهای مناطق خاصی از بدن مانند پوست سر، دستگاه پلاتینیوم را روی همین طول موج تنظیم می کنند تا نتیجه بهتری بدهد.

طول موج دستگاه

دستگاه پلاتینیوم با استفاده از این سه طول موج به شکل ترکیبی، جواب دهی بالایی در از بین بردن موهای زائد بدن ایجاد می کند. همچنین این دستگاه قدرت از بین بردن تمام انواع مو با استفاده از این طول موج ها را دارد. لازم به ذکر است که دستگاه پلاتینیوم ساخت کشور آلمان، شرکت آلما (ALMA CO) و همینطور مجهز به سیستم خنک کننده ICE است.

دستگاه لیزر پلاتینیوم

دستگاه پلاتینیوم و روش MSHRTM

روش MSHRTM با فناوری لیزر کار می کند و به تدریج درم (Dermis) را که لایه میانی پوست است، گرم می کند. گرم شدن تدریجی به فولیکول های مو آسیب می رساند و از رشد مجدد مو جلوگیری می کند. به واسطه این روش، پرتوی لیزر به سمت ملانین مو پرتاب و توسط آن جذب می شود. این ماده که رنگدانه و مسئول رنگ پوست و مو است، در فولیکول مو به وفور یافت می شود.

ملانین و دستگاه پلاتینیوم

ملانین انرژی نور لیزر را بهتر جذب می کند و بنابراین تراکم این انرژی درون فولیکول منجر به مرگ آن و افتادن مو می شود. یکی از پیشرفته ترین دستگاه هایی که با این فناوری کار می کند، دستگاهSoprano Platinum است. دستگاه پلاتینیوم به دلیل داشتن این قابلیت در سطوح پیشرفته پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

به هنگام تصمیم به خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم بهتر است از تمامی قابلیت های این دستگاه اطلاعات کافی داشته باشید تا بهترین کارایی را از آن خود کنید.

کدام نواحی از بدن را می توان با این روش درمان کرد؟ ومناسب چه کسانی است؟

با روش MSHRTM می توان تمام نواحی بدن اعم از نواحی بزرگ نظیر پشت یا پاها یا نواحی کوچک و حساس مانند لب بالا را موزدایی کرد.

به لطف سرعت بالایی که دستگاه پلاتینیوم دارد و به لطف قابلیت خنک کنندگی، می توان حساس ترین و سخت ترین نقاط را مانند گوش ها، سوراخ های بینی، ابروها و لب بالا بدون نگرانی لیزر کرد.

نوک یکبار مصرف دستگاه

لازم به ذکر است که دستگاه پلاتینیوم برای حفظ بهداشت شخصی و جلوگیری از تماس با پوست افراد مختلف، به یک نوک یکبار مصرف مجهز است. هنگام خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم حتما می بایست به این نکات مهم توجه کرد.

به لطف فناوری پیشرفته ای که دستگاه پلاتینیوم دارد، امکان درمان انواع پوست و انواع موها با هر ترکیب ممکن وجود دارد. پوست تیره غنی از ملانین است و درمان پوست برنزه حتی امروز دشوار تلقی می شود، زیرا ملانین موجود در پوست تیره نسبت به گرمای مورد استفاده در لیزر درمانی حساسیت بیشتری دارد و در نتیجه بیشتر آسیب می بیند.

مشکل با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم

اما این مشکل با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم و روشMSHRTM حل شده است. این دستگاه با داشتن قابلیت گرمایش تدریجی حتی موهای پوست تیره و برنزه را می تواند حذف کند. قدرت انرژی این روش با توجه به رنگ پوست و مو و با توجه به ضخامت مو متفاوت است.

با این حال اشعه لیزر به داخل رنگدانه موجود در اطراف پیاز مو و در بخش های عمیق پوست جذب می شود و در نتیجه به لایه های خارجی پوست آسیب نمی رساند. بنابراین افراد سیاهپوست یا افرادی که به تازگی برنزه کرده اند نیز می توانند از فناوری لیزر برای حذف موهای زائد خود بهره ببرند.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم

دستگاه لیزر پلاتینیوم از بهترین دستگاه های لیزر بوده که امکانات و‌مزایای ویژه ای دارد؛به همین دلیل است که فروش این دستگاه لیزر موهای زائد بین سایر دستگاه ها بیشتر است. در اینجا تعدادی از مزایای این دستگاه را بازگو می کنیم.

 • دستگاه پلاتینیوم دارای سه طول موج ۷۵۵ نانومتر، ۸۰۸ نانومتر و ۱۰۶۴ نانومتر است.تاثیر آن بر بدن تا ۷ سال به اثبات رسیده است.
 • این دستگاه به معالجه و رفع موهای زائد پوست های مختلف مثل برنزه و تیره می پردازد.
 • دارای صفحه لمسی ۱۲ اینچ ‌که به صورت خودکار بر دستگاه کار می کند.
 • تعدادی پارامتر از قبل تنظیم شده در دستگاه پلاتینیوم امکان کنترل دوره درمان را به پزشک می دهد.

سرعت کار با دستگاه پلاتینیوم

 • رعت کار با دستگاه پلاتینیوم مناسب است ضمن اینکه به دلیل ایجاد شدن درد بسیار کم، حس آرامش را به مراجعه کننده می بخشد.
  • امواج لیزر با طول های مختلف به سمت بافت پوست واقع در عمق دیگری هدایت می شوند، بنابراین خیلی سریع و همزمان به لایه ها و ترکیبات مختلف موجود در پیاز مو می رسند.
  • دستگاه پلاتینیوم دارای اپلیکاتور نور و‌ ارگانومی خوب است که کار را برای اپراتورها آسان می کند.
  • یک مزیت دیگر این دستگاه امکان درمان طیف گسترده ای از انواع مو و رنگ پوست در طول ماه های سال است، حتی در اوج تابستان.
  • در این دستگاه نیازی به استفاده از مواد مصرفی شیمیایی جهت حذف موها وجود ندارد و همان لیزر می تواند کار را تمام کند.
  • درد بسیار کمی با دستگاه پلاتینیوم روی پوست ایجاد می شود و دلیل آن وجود چیلر است.
  • دستگاه عمر و دوام طولانی تری نسبت به سایر دستگاه های لیزر دارد.
 • کاربرد این دستگاه در از بین بردن لک و مو زائد

  • از بین بردن موهای زائد از انواع رنگ مو و پوست با این دستگاه امکان پذیر است.
  • اعمال سیستم خنک کننده یاقوت سرد در دستگاه باعث ایجاد یک فرایند خنک و بدون درد می شود.
  • امکان تنظیم جلسات درمان مراجعه کننده قبل از شروع لیزر با این دستگاه و پارامترهای آن وجود دارد.

  حس راحتی که پس از خلاصی از شر موهای زائد به افراد دست می دهد و آن حس رضایت درونی خلاصی از شر وسایل موزدایی پردردسر و بعضاً خطرناک، شاید مهمترین مزیت استفاده از دستگاه پلاتینیوم باشد. به همین دلیل است که اغلب کلینیک های زیبایی در خرید دستگاه پلاتینیوم از هم پیشی می گیرند تا خدمات مثل اینها را به مردم ارائه دهند.

معایب دستگاه لیزر پلاتینیوم

 • هر دستگاه و وسیله ای در کنار مزایا، قطعا معایبی هم دارد که دستگاه پلاتینیوم از این قاعده مستثنی نیست. یکی از معایب این دستگاه این است که تعداد جلسات مراجعه برای انجام لیزر نسبت به دستگاه لیزر الکساندرایت بیشتر است. به عنوان مثال، در دستگاه کندلا الکساندرایت تعداد جلسات مراجعه ۶ جلسه است، اما در دستگاه پلاتینیوم تعداد جلسات به ۱۰جلسه می رسند که نیز این امر بر هزینه های مراجعه کنندگان می افزاید.

  با افزایش تعداد جلسات نه تنها بر هزینه ها اضافه می شود، بلکه انرژی بیشتری نیز در طول فرآیند موزدایی می بایست مصرف گردد. معایب نیز بر قیمت لیزر پلاتینیوم موثرند و خوشبختانه این نوع دستگاه معایب خیلی کمی دارد.

خریداری دستگاه لیزر پلاتینیوم Platinium Laser Device

در خرید دستگاه پلاتینیوم نکاتی است که می بایست به آن ها توجه کرد. لیزر پلاتینیوم یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های لیزر بین سایر دستگاه هاست. این تمایز باعث شده که دستگاه های تقلبی مشابه هم وارد بازار شوند. از این رو هنگام خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم به فروشگاه های معتبر و یا نمایندگی های شرکت های عرضه کننده و همچنین در برخی از شهرهای پرجمعیت برای خرید لیزر پلاتینیوم متقاضیان به فروشگاه های تجهیزات پزشکی مراجعه می کنند.

نکته دیگر هنگام خرید دستگاه  پلاتینیوم اطمینان از وجود کارت گارانتی است. همچنین در صورتی که نمایندگی خدمات پس از فروش نیز ارائه دهد می تواند به فروش بیشتری برسد؛ ضمن اینکه با این ویژگی ها و امکانات خیال مشتری احتمالی نیز هنگام خرید آسوده تر است.

پس از هر کجا که قصد خرید  لیزر پلاتینیوم را دارید، از اصل بودن، داشتن مجوز دانشگاه های پزشکی، تاییدیه های صمت و سایر مجوزهای آن نیز اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت مشکلات زیادی ممکن است برای کاربر به وجود آید و وی را متحمل هزینه های اضافی جهت تعمیر یا تعویض دستگاه لیزر کند.

شرایط فروش و هزینه دستگاه پلاتینیوم PLATINIUM

امروزه تقاضاهای زیادی برای استفاده از دستگاه های لیزر به جهت رفع موهای زائد در سطح جهان مشاهده می شود و به همین جهت فروش دستگاه پلاتینیوم روز به روز در حال افزایش است. بنابراین هر کشور اگر سازنده نباشد، باید این دستگاه ها را وارد کند و لازم است که فروشندگان هنگام فروش دستگاه  پلاتینیوم این نکات را به مشتریان خود متذکر شوند.

معمولا فروش دستگاه های لیزر پلاتینیوم در نمایندگی ها، فروشگاه های معتبر دارای مجوز و در بعضی موارد در تجهیزات پزشکی صورت می گیرد. البته ناگفته نماند که برخی از کلینیک ها خرید  لیزر پلاتینیوم را به شکل دسته دوم ترجیح می دهند تا هزینه های کمتری

متحمل شوند.

تاییدیه ها

لازم به ذکر است که فروش دستگاه های لیزر پلاتینیوم می بایست به همراه نشان دادن تاییدیه ها، ‌مجوزهای فروش و آدرس دقیق نمایندگی ها به مشتریان باشد. فروشنده تنها در صورتی از فروش دستگاه پلاتینیوم سود خوبی کسب می کند که قوانین مشتری مداری و راستگویی را رعایت کند.

دستگاه های پلاتینیوم تقلبی نیز در بازار کم نیستند و فروشندگان در صورتی که قصد وارد کردن این دستگاه را داشته باشند، می بایست از اصل بودن دستگاه اطمینان حاصل کرده تا به هنگام فروش لیزر پلاتینیوم متحمل ضرر و‌ زیان نشوند.

قیمت  و نرخ نامه دستگاه پلاتینیوم

اولین چیزی که به هنگام خرید هر دستگاه لیزری باید به آن توجه شود قیمت آن است. قیمت دستگاه پلاتینیوم نیز به عوامل زیادی وابسته است و می تواند حتی از نوعی به نوع دیگر متفاوت باشد.

از جمله مواردی که روی قیمت دستگاه  پلاتینیوم تاثیر می گذارد کارایی و عملکرد آن است. این دستگاه به دلیل عملکرد خوبی که در طول سال ها استفاده از خود نشان داده است، طرفداران زیادی دارد و حتی برخی افراد بدون در نظر گرفتن قیمت، آن را خریداری می کنند.

کیفیت در دستگاه اصلی پلاتینیوم

کیفیت در دستگاه اصلی پلاتینیوم حرف اول را می زند و بنابراین قیمت  لیزر پلاتینیوم اصلی ممکن است نسبت به سایر برندها متفاوت باشد. البته تحریم ها نیز بر قیمت این دستگاه فوق العاده بی تاثیر نبوده اند و به همین جهت قیمت آن دچار نوسان می شود.

قیمت ارز و دلار و تغییر لحظه ای آنها نیز بر قیمت  لیزر پلاتینیوم موثر است. بنابراین لازم است که فرد قبل از اقدام به خرید یا حتی فروش لیزر پلاتینیوم ابتدا قیمت اصلی و به روز آن را از منابع معتبر استعلام کند. صادرات و واردات نیز بر قیمت دستگاه پلاتینیوم تاثیرگذار هستند و کاملا طبیعی است که قیمت دستگاه وارداتی می تواند بسیار گران تر از دستگاه تولید داخلی باشد.

صادرات هم اگر بدون نظارت انجام شوند، به طوری که میزان عرضه و تقاضا باهم همخوانی نداشته باشند؛ می تواند روی قیمت این دستگاه لیزر موهای زائد تاثیر منفی بگذارد.

جمع بندی

دستگاه پلاتینیوم انقلابی جدید در عرصه رفع موهای زائد در سال های اخیر ایجاد کرده است. این دستگاه با ترکیب سه طول موج مختلف باعث تخریب فولیکول و حذف موها می شود. فروش دستگاه پلاتینیوم در دوره اخیر به اوج خود رسیده است و این امر نیز به نوبه خود روی قیمت لیزر پلاتینیوم نیز تاثیر شگرفی گذاشته است.

یادمان باشد که همیشه برای خرید این دستگاه ابتدا قیمت آن و یا محصولات مشابه آن را از مراکز معتبر استعلام کرده و سپس به جستجوی یک نماینده فروش دستگاه پلاتینیوم بپردازیم.

PALATINIUM-LASER

سوالات رایج در خصوص دستگاه پلاتینیوم

کاربرد ستگاه لیزر پلاتینیوم چیست ؟

یکی از مهمترین کاربرد های این دستگاه رفع موهای زائد بدن می باشد.

ایمنی این دستگاه برای رفع موهای زائد بدن چگونه است ؟

این دستگاه ایمنی بالایی حتی برای پوست های تیره دارد.

طول موج های این دستگاه چگونه است ؟

این دستگاه دارای سه طول موج همزمان می باشد.

امکان خرید به صورت اقساط بلند مدت وجود دارد ؟

بله در صورت داشتن شرایط ،امکان خرید بدین صورت وجود دارد.

مشاوره رایگان در خصوص دستگاه لیزر پلاتینیوم داده می شود؟

بله در صورت داشتن هر گونه سوال از طریق سایت می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

به صورت اینترنتی میتوان اقدام به خرید کرد ؟

در حال حاضر خیر میتوانید به صورت تلفنی و حضوری خرید را انجام دهید.

آیا نواحی حساس را می توان با این روش درمان کرد ؟

بله تمامی نواحی حساس را با این دستگاه می توان لیزر کرد.

5/5 - (7 امتیاز)