خرید دستگاه لیزر موهای زائد بهرین برند دنیا

دستگاه لیزر موهای زائد با قطعات اورجینال

شفاف سازی پوست و حذف موهای ناخواسته بدن یکی از پرتقاضاترین کارهای زیبایی در کلینیک ها محسوب می شود. با تولید دستگاه لیزر و استفاده از آن، اکثر افراد جامعه متوجه شدند که به آسانی می توان با تکنولوژی جدید در کمترین مدت زمان و بدون درد موهای زائد بدن را حذف کرد. با استقبالی که مردم از این دستگاه ها کردند، خرید و فروش لیزر موهای زائد نیز رونق گرفت و باعث شد انواع مختلفی از این دستگاه ها تولید شود. قیمت لیزر موهای زائد با پیشرفت در فناوری بالا می رود و کسانی که قصد خرید لیزر موهای زائد را دارند باید به این مسئله توجه نمایند.

از هر تکنولوژی جدید احتمال دارد سوء استفاده هایی شود بنابراین تجربه های تلخ برخی افراد را که ممکن است از دستگاه خوبی استفاده نکرده باشند و یا تحت نظر متخصص قرار نگرفته باشند، نباید همیشگی دانست. متخصصان با بهره گیری از تجربه خود و دیگران بهترین دستگاه ها را برای رفاه مردم تولید می کنند.

تعریف موهای زائد

موهای زائد به موهایی گفته می‌شود که بعد از وارد شدن به سن بلوغ بر اثر هورمون های جنسی در قسمت های مختلف بدن ایجاد می شوند. موها پس از سن بلوغ تغییر رنگ داده و بیشتر نمایان می شوند. معمولا موهای زائد در قسمت هایی مثل زیر بغل، ناحیه تناسلی، صورت، سینه و نواحی دیگر در رنگ سیاه مشاهده می شوند که با خرید لیزر موهای زائد مناسب، می توان بدون دردسر تمامی آن ها را از بین برد. در صورتی که رشد موهای زائد در قسمت‌های غیر معمول بدن شکل گیرد نشان‌ دهنده مشکل هورمونی است. برای مثال رشد موهای زائد در صورت و سینه خانم ها نشان دهنده مشکل هورمونی است. برای مطلع شدن از قیمت لیزر موهای زائد، می توانید به سایت های مختلف مراجعه کنید.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد با اقساط بلند مدت

تولید دستگاه‌ های مختلف توسط شرکت‌ های معتبر، رقابت تنگاتنگی را در بازار ایجاد کرده است. از آنجا که تمام کلینیک ها همیشه سعی می کنند بهترین خدمات را برای مشتریان خود انجام دهند در صدد این هستند که از با کیفیت ترین و استانداردترین دستگاه ها برای کلینیک خود استفاده کنند.

اما چیزی که بسیار اهمیت دارد  انتخاب دستگاه مورد نیاز است که به علت وجود برندهای زیاد در بازار کار شما را سخت می کند. توجه داشته باشید دستگاهی که شما انتخاب می کنید حتماً باید مناسب تمامی پوست ها  باشد تا بتوانید تمام مشتریان خود را راضی نگهدارید.

فروش شرایط دستگاه لیزر مو زائد2022

دستگاه های لیزر موهای زائد از تنوع بسیار زیادی برخوردار بوده و افرادی که به دنبال خرید این نوع دستگاه ها هستند همیشه با این چالش رو برو می شوند. در فروش لیزر موهای زائد فناوری ساخت آن مهمترین بخش دستگاه است. در صورتی که از روش لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید دیگر نیازی به سایر روش های از بین بردن مو مانند استفاده کردن از موبر، تیغ و موارد دیگر نخواهید داشت و این مورد یک عمر راحتی به دنبال خواهد داشت. لیزر مو می تواند برای قسمت های مختلف بدن مانند شکم، زیر بغل، ناحیه تناسلی و … انجام شود و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد.

قبل از استفاده کردن از لیزر برای حذف کردن موهای زائد

قبل از استفاده کردن از لیزر برای حذف کردن موهای زائد، قسمت های مشخص شده توسط کرم ها و مواد دیگر، بی حس شده و بیمار به هیچ عنوان دردی احساس نخواهد کرد، البته در دستگاه های اولیه احساس سوزش برای فرد به وجود می آمد اما با پیشرفت تکنولوژی و فروش لیزر موهای زائد پیشرفته کاربران هیچ دردی احساس نمی کنند. فروش لیزر موهای زائد در فروشگاه های حضوری و غیر حضوری مختلفی انجام می پذیرد که از این رو تهیه این محصول بسیار آسان و بدون دغدغه است. قیمت فروش لیزر موهای زائد در هر فروشگاه متفاوت می باشد.

پس از اتمام لیزر

پس از اتمام لیزر، کوچکترین خراش و برشی روی بدن و پوستتان ایجاد نخواهد شد چرا که هنگام لیزر فقط از تاباندن اشعه برای سوزاندن ریشه موهای زائد استفاده می شود. حذف موهای زائد با استفاده از روش لیزر بسیار کارآمد است چرا که ۴۰ تا ۸۰ درصد از موهای زائد طی یک پروسه درمانی از بین خواهند رفت‌. عمل لیزر را می توان بر روی هر نوع پوست (خشک، مرطوب، تیره، سفید و غیره) انجام داد و این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی کوچکترین مشکلی برای افراد مختلف به وجود نمی آید.

 انجام لیزر موهای زائد زمان بر نبوده و پروسه از بین بردن موهای زائد به سرعت طی می شود. درست است که برای از بین بردن تمامی موهای بدن، نیازمند چند جلسه درمان خواهد بود اما این پروسه برای بیمار خسته کننده نخواهد بود.

پس از اتمام لیزر موهای زائد نیازی نیست بیمار بستری شود. یعنی پس از اتمام درمان، بلافاصله بیمار می تواند مرخص شده و به کارهای روزمره خود برسد. استفاده از روش لیزر برای از بین بردن موهای زائد هیچ نوع عوارض جانبی در پی ندارد در حالی که ممکن است روش های دیگر حذف موهای زائد عوارضی هرچند کوچک داشته باشند.

معایب لیزر موهای زائد

بدیهی است در کنار مزایایی که لیزر موهای زائد دارد، ممکن است معایبی نیز داشته باشد. در ادامه مطلب معایب لیزر به طور کلی بیان می شود:

  • برای رسیدن به نتیجه مطلوب با این روش، لازم است روند کامل آن طی شود. برخی اوقات ممکن است چندین بار فرد به کلینیک مراجعه کند و تنها چند دقیقه لیزر بر روی او انجام شود. البته خرید چند دیوایس لیزر موهای زائد برای یک مرکز می تواند کار مشتریان را سریع تر به انجام برساند.
  • یکی دیگر از معایب روش لیزر هزینه زیاد آن نسبت به سایر روش های حذف موهای زائد است اما همان طور که گفته شد این روش علاوه بر داشتن دوام بیشتر، کیفیت بیشتری نیز دارد که این هزینه در برابر قیمت لیزر موهای زائد، هزینه ناچیزی است.
  • استفاده از روش لیزر برای پوست های روشن آسانتر از پوست های تیره است. در پوست های روشن، موها به صورت کامل و آسان تشخیص داده می شوند ولی در پوست های تیره تشخیص موهای زائد کمی دشوارتر است که این موضوع ممکن است باعث شود تمامی موهای زائد افراد تیره پوست پس از اتمام درمان از بین نرفته و کمی باقی بمانند. البته با خرید لیزر موهای زائد پیشرفته، برای هر نوع پوستی کار با بیشترین کیفیت انجام می شود.
  • انتخاب درست کلینیک‌ لیزر

انتخاب درست کلینیک‌ لیزر از نکات مهم در انجام لیزر است. در صورتی که تکنسین بی تجربه عمل لیزر را انجام دهد ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای پوستتان به وجود بیاید. قیمت دستگاه لیزر مو های زائد کمی زیاد است که به همین علت برخی از کلینیک های نامعتبر از خرید لیزر موهای زائد با کیفیت خودداری می‌ کنند و همین امر ممکن است مشکلاتی برای مراجعه کننده به وجود بیاورد.

قیمت و نرخ و تعرفه دستگاه لیزر مو ه زائد

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد که در بازار سرازیر می شود بسیار متنوع است و هر کدام ویژگی های خود را دارند . لذا هر چه دستگاه قدرتمندتر و قوی تری داشته باشد تعداد شات هایی که استفاده می شود بطبع دارای هزینه بالایی خواهد بود .

چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این  است که دستگاه های قدرتمند تاثیر گذاری بیشتری به نسبت بقیه دستگاه ها دارند البته دلیل هزینه بالای لیزر با این نوع از دستگاه ها تعویض زود هنگام بعضی از قطعات است.

مراقبت کردن بعد از لیزر موهای زائد

بعد از لیزر برای اینکه پوستی زیبا داشته باشید و از آسیب های احتمالی لیزر پوستتان را حفظ کنید باید مراقب باشید و برخی از کارها را انجام دهید. کلینیک ها با خرید دستگاه لیزر موهای زائد پیشرفته و استخدام افراد متخصص بسیاری از معضلات در این زمینه را حل کرده اند.

 استفاده از یخ یا کمپرس

پس از اتمام دوره درمانی ممکن است ناراحتی های بسیار جزئی مانند آفتاب‌ سوختگی ملایم بر روی پوستتان احساس کنید. حتی ممکن است پس از اتمام دوره درمان برخی از ناحیه ی پوستتان دچار تورم و قرمزی شود. استفاده از یخ و کمپرس یکی از آسان ترین روش های کاهش این درد ها است.

گاهی اوقات ممکن است پزشکان این پک ها را در اختیارتان قرار دهند و برخی از اوقات لازم است خودتان آنها را تهیه نموده و پس از اتمام دوره درمانتان استفاده نمایید. هنگام استفاده از پک های یخی آن ها را به صورت مستقیم روی پوست خود قرار ندهید و از یک حوله برای این کار استفاده نمایید تا التهابی روی پوستتان به وجود نیاید.

 بر روی ناحیه تحت درمان روزانه به مدت ۱۰ دقیقه و سه بار کمپرس سرد قرار دهید. دوره های یخ گذاشتن بر روی پوستتان را با فاصله چند ساعتی انجام دهید. ناگفته نماند در صورتی که به مدت زمان طولانی یخ بر روی پوستتان باقی بماند، گردش خون در آن ناحیه کاهش یافته و مدت زمان بهبودی افزایش می یابد.

تفاوت در تعرقع دستگاه لیزر

قیمت لیزر موهای زائد متفاوت بوده و توصیه می‌شود به کلینیک هایی مراجعه کنید که از خرید لیزر موهای زائد با کیفیت خودداری نکرده اند تا شما پس از اتمام دوره درمانتان با مشکلات جبران ناپذیر مواجه نشوید. همچنین فروشگاه های مختلفی نسبت به فروش لیزر موهای زائد اقدام نموده اند که برخی از این فروشگاه ها جنس های تقلبی به بازار ارائه می‌دهند و قیمت دستگاه لیزر مو های زائد تقلبی پایین تر است. امروزه خرید و فروش لیزر موهای زائد به یک تخصص تبدیل شده است.

 کاهش قرمزی و تورم

استفاده از ژل آلوورا می‌تواند بر کاهش قرمزی و تورم پوستتان کمک شایانی کند. این ژل ها را به آسانی از داروخانه ها می توانید تهیه کنید. پس از تهیه ژل آلوورا آن را در داخل یخچال نگهداری کنید تا هنگام استفاده تاثیر بیشتری داشته باشد. توصیه می شود از آلووراهای تازه استفاده کنید.

نحوه استفاده از این ژل به این صورت می باشد که ژل آلوورا را باید به صورت مستقیم بر ناحیه‌ای که بر اثر لیزر موهای زائد دچار قرمزی و تورم شده ، مالیده و مدت زمانی صبر کنید تا به صورت کامل جذب شود. پس از اینکه ژل شروع به خشک شدن کرد می توانید اضافه آن را با استفاده از یک دستمال مرطوب تمیز کنید. این کار را در طول روز سه بار تکرار کنید تا تورم و قرمزی به صورت کامل از بین برود. برخی افراد به فکر خرید لیزر موهای زائد خانگی می افتند که کیفیت آن ها پایین بوده و دردسر ساز هستند، با اینکه قیمت لیزر موهای زائد پایین است ولی خرید لیزر موهای زائد خانگی توصیه نمی شود.

مراقبت های کلی بعد از لیزر

 نور خورشید

پس از اتمام دوره درمان، قرار دادن پوست بدن خود در مقابل نور مستقیم خورشید می تواند سبب به وجود آمدن التهاب و قرمزی پوست شود. در صورتی که پوست خود را لیزر کرده اید می توانید از کلاه استفاده کنید تا صورتتان از نور مستقیم خورشید در امان بماند. برخی از پزشکان معتقد هستند که پس از اتمام دوره درمان لازم است ۲ الی ۶ هفته پوستتان را از برخورد با نور مستقیم خورشید در امان نگه دارید.

 گرمای زیاد

برای از بین بردن موهای زائد با روش لیزر، از حرارت استفاده می شود. به همین علت پس از اتمام دوره درمان ممکن است در صورتی که پوست در معرض گرمای با درجه بالا قرار گیرد باعث به وجود آمدن التهاب شود. برای شستن منطقه تحت درمان پوست تان می توانید از آب ولرم استفاده کنید.

 خودداری از ورزش و فعالیت سنگین

در صورتی که فعالیت سنگین و ورزش انجام دهید ممکن است دمای بدنتان بالا رفته و باعث به وجود آمدن التهاب در منطقه لیزر شده شود. توصیه می شود پس از اتمام دوره درمان به مدت ۴۸ ساعت از انجام ورزش و فعالیت‌ های سنگین خودداری کنید. انجام فعالیت های سبک مانند قدم زدن باعث به وجود آمدن مشکل نمی‌شود.

 استفاده از مرطوب کننده پوست

پس از اتمام دوره لیزر، پوستتان حساس تر از قبل خواهد شد. همچنین پوستتان خشک شده و ممکن است اذیتتان کند. توصیه می شود از یک مرطوب کننده مناسب پوست استفاده کنید تا خشکی پوستتان برطرف شده و باعث به وجود آمدن التهاب نشود. پس از اتمام دوره لیزرتان می توانید روزانه دوبار از مرطوب کننده مناسب استفاده کنید. از مالیدن مرطوب کننده به پوست به صورت محکم خودداری کنید. توصیه می شود از مرطوب کننده هایی استفاده نمائید که فاقد چربی هستند تا حال پوستتان خیلی زود خوب شود.

جمع بندی

برای رفع موهای زائد قسمت های مختلف بدن امروزه از دستگاه لیزر استفاده می کنند. افراد زیادی با خرید لیزر موهای زائد بدن خود را از شر موهای ناخواسته بدن خلاص کرده اند. دستگاه های بسیار پیشرفته ای تولید شده اند که کلینیک های درمانی با خرید لیزر موهای زائد پیشرفته بستر امنی برای رهایی از موهای زائد فراهم می نمایند. اغلب قیمت لیزر موهای زائد بالا است و موسسه های زیادی نمی توانند آن ها را بخرند. شرایط فروش دستگاه لیزر موهای زائد با وسایل دیگر بسیار متفاوت است و تنها متخصصان این عرصه می توانند در این مورد نظر بدهند.

Rate this post