چرا باید دستگاه لیزر تیتانیوم بخریم ؟

 • دارا بودن دو هندس پیس جداگانه

 • سه طول موج مختلف و قدرتمند

 • مناسب برای انواع رنگ پوست

 • تکنولوژی ساخت بالا

 • خدمات پس از فروش گسترده در ایران

 • ایمنی بسیار بالا هنگام کار با دستگاه

دستگاه لیزر تیتانیوم نسل بعدی لیزر موهای زائد و یک روش موثر و دائمی کاهش مو که ساده و آسان است. در واقع، دستگاه تیتانیوم از فناوری پیشرفته جدیدی استفاده می کند که به عنوان یکی از راحت ترین و در دسترس ترین گزینه های لیزر موهای زائد توصیف شده است.

دستگاه لیزر تیتانیوم

با خرید لیزر تیتانیوم یکی از پرکاربردترین دستگاه های لیزر در سراسر دنیا است که به روش خاصی موجب کاهش و از بین رفتن موهای زائد بدن می شود. روش موزدایی لیزر تیتانیوم مانند سایر روش های لیزر موهای زائد نیست. این دستگاه با دارا بودن فناوری انحصاری سه بعدی، سه طول موج موثر لیزر را در یک اپلیکاتور با هم ترکیب می کند و هم زمان عمق مختلف بافت و ساختارهای تشریحی درون پیاز مو را هدف قرار می دهد.

 • طول موج الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر برای هدف قرار دادن طیف گسترده ای از رنگ ها و انواع موها، از جمله موهای نازک و موهایی با رنگ روشن و حتی المکان می تواند موهای تعیین شده را مورد هدف قرار دهد.
 • طول موج ۸۱۰ نانومتر یکی ديگر ازاین طول موج برای انواع پوست تیره استفاده می شود و فولیکول موی عمیق را هدف قرار می دهد. این طول موج یک عمق نفوذ بافت متوسط ​​برای لیزر مناطقی مانند بازوها، پاها، گونه ها و چانه دارد.
 • طول موج ۱۰۶۴، نفوذپذیرترین طول موج است و برای لیزر موهای ضخیم ترایده آل است مانند موهایی که در زیر بغل و ناحیه شرمگاه ایجاد شود و عمیق ترین قسمت های فولیکول را به عنوان موثرترین موزدایی ممکن با لیزر انجام می دهد.
1
2
3
4
5
6
1

سیستم پیشرفته چیلر خنک کننده

2

طول موج بسیار قوی از طریق 2 هندپیس با سایز های مختلف

3

استفاده ایمن بخاطر استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تنظیمات مختلف بر اساس رنگ پوست ، پایین بودن ریسک هایپرپیگمنتیشن

4

تجربه درمان سریع به علت دارا بودن سپات سایز چهار سانتیمتری

5

استفاده از تکنولوژی تی ای سی جهت خنک کردن دستگاه

6

لیزر موهای برنزه و تیره بدون سوختگی

دستگاه لیزر تیتانیوم کارآمد ترین دستگاه لیزر

دستگاه تیتانیوم با ترکیب سطوح جذب و نفوذ طول موج های مختلف، همراه با پوشش درمانی طولانی تر، افزایش راحتی و نیاز به نگهداری کم، ایمن ترین و کارآمدترین روش برای حذف موهای زائد است.

سوپرانو تیتانیوم از مزایای سه طول موج ترکیبی ، با بهبود تجربه بیمار و رویکرد مشاغل استفاده می کند و راه حل جدید منحصر به فرد و با بهترین نتیجه  را در دنیای دستگاه های  حرفه ای لیزر موهای زائد ایجاد می کند.

اندازه لکه بزرگ 4cm2 برای درمان سریع
سیستم خنک کننده پیوسته ICE PLUSTM
دو کانکتور
مرکز داده کلینیک هوشمند
فن آوری سه بعدی بالینی اثبات شده
صفحه نمایش بزرگ بصری ، کاربر پسند
(اندروید 15 اینچی) با پارامترهای از پیش تعیین شده.
رنگ پوست I-VI و پوست برنزه
مواد مصرفی ندارد

تکنولوژی به کار رفته در دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با دارا بودن فناوری انحصاری سه بعدی خود ، سه طول موج لیزری اثربخشی ویژه ای را در یک اپلیکاتور واحد ترکیب می کند و عمق بافت های مختلف و ساختارهای آناتومیکی داخل فولیکول مو را همزمان هدف قرار می دهد. لیزر تیتانیوم با ترکیب سطوح جذب و نفوذ طول موج های مختلف ، همراه با پوشش طولانی درمان ، افزایش راحتی و نیازهای کم نگهداری ، ایمن ترین و کارآمدترین دستگاه حرفه ای لیزر موهای زائد است.

titaniumlaser-machine

با خرید دستگاه تیتانیوم منحصر به فرد یک دارایی ارزشمند برای هر کلینیکی است. با اندازه بزرگ نقطه 4 سانتی متر مربع و ادغام سه طول موج ، افزایش پوشش درمانی را تسهیل می کند تا زمان درمان را به میزان قابل توجهی کاهش داده و این روند را برای بیماران آسان تر و ایمن تر کند. با استفاده از TRIO 4cm2 ، حذف مو سریع ، کارآمد و راحت است

روش کار دستگاه لیزر تیتانیوم

روش حذف موی سر بسیار ساده است. بیمار روی یک تخت درمان دراز خواهید کشید. به عنوان یک اقدام ایمنی، از او خواسته می شود که از عینک های محافظتی که پزشک نیز می استفاده می کند، بزند.

یک لایه نازک از ژل سرد و شفاف بر روی ناحیه مورد نظر زده می شود تا دستگاه لیزر تیتانیوم بتواند به راحتی حرکت کند. سپس متخصص لیزر مانند یک برس رنگی، سر لیزر را با حرکات دورانی 6 تا 12 بار بر روی ناحیه قرار می دهد. دستگاه در هر ثانیه ده پالس دارد و انبوهی از انرژی را به پوست وارد می کند.

در این هنگام دستگاه پوست را به آرامی و به آرامی فولیکول های مو را گرم می کند. در این هنگام ناحیه مورد نظرکمی گرم می شود اما در همان زمان نوک دسنگاه پوست شما را خنک نگه می دارد.

این ویژگی لیزر تیتانیوم بسیار منحصربفرد است. بسته به اینکه کدام قسمت از بدن لیزر می شود، پوست ممکن است کمی قرمز شود. گرمای بدن به هیچ عنوان آزار دهنده نیست و علاوه بر این نکات ایمنی به خوبی رعایت شده است.

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم بدون درد

 زمان درمان بسته به شخص و ناحیه بدن متفاوت است. با توجه به اینکخ کدام قسمت از بدن لیزر می شود، جلسات لیزز در زمان های متغیری به طول می‌انجامد. بیشتر بیماران در طول جلسه احساس گرم شدن می‌کنند و البته این موضوع برای رخی از افراد ناخوشایند است.

حذف موهای زائد با لیزر ممکن است در مناطق حساس به آرامی ناخوشایند باشد. دستگاه لیزر تیتانیوم‌ یکی از پر سرعت ترین دستگاه های لیزر است که در مدت زمان کوتاه، نتیجه مطلوبی را به وجود می آورد.

به طور معمول پوست پس از درمان کمی گرم قرمز احساس می شود اما این حالت معمولاً طی چند دقیقه یا چند ساعت از بین می رود. برای اطمینان از حداکثر راحتی بعد از لیزر، نکات مراقبتی را زیادی را باید رعایت کرد.

تیتانیوم-لیزر--اصل

تیتانیوم از روشی استفاده می کند که تنها روش بالینی اثبات شده در لیزر موهای زائد است که تقریباً بدون درد است. روش منحصر به فرد گرمایش و تحویل انرژی در حالی که از آسیب و درد در بافت اطراف جلوگیری می کند، فولیکول مو را هدف قرار می دهد.

دستگاه لیزر تیتانیوم همچنین دارای یک فناوری پیشرفته است که به طور مداوم پوست را خنک می کند و درجه حرارت کنترل شده را در کل دوره درمان تسهیل می کند. نوک یاقوت کبود سرد ضمن حفظ گرما در داخل پوست، یا محل فولیکول های مو، خطرات اپیدرم را به حداقل می رساند. دما کنترل شده و ثابت می ماند که به کارایی بیشتر دستگاه کمک می کند. اکنون بیماران می توانند از یک تجربه کاملاً بدون درد، خنک و راحت در طول جلسه برخوردار شوند.

ویژگی ها و قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

 • این دستگاه جدیدترین فناوری لیزر موهای زائد است زیرا سه طول موج موثر لیزر را در یک اپلیکاتور ترکیب می کند. این به این معنی است که لیزر به طور همزمان در سه عمق مختلف فولیکول به مو آسیب می رساند. این دستگاه، بزرگترین سر اپلیکاتور نسبت به سایر دستگاه ها را دارد.
 • با این شرایط، مدت زمان از بین بردن موهای زائد تا 40٪ کاهش می یابد.
 • به دلیل وجود سیستم انقلابی که باعث خنک شدن پوست در هنگام اختلال در فولیکول ها می شود، از بین بردن موها، بدون درد انجام می شود.
 • دستگاه تیتانیوم برخلاف بسیاری از گزینه های دیگر لیزر موهای زائد، می تواند در تمام طول سال بر روی انواع پوست استفاده شود و حتی می توان با استفاده از آن با خیال راحت و به طور موثر موهای پوست برنزه را از بین برد.

نتیجه لیزر با دستگاه لیزر تیتانیوم

 بعد از اتمام تمای جلسات لیزر مو، کاهش 80 درصدی (بهتر) موهای زائد مشاهده می گردد. مو برای بدن انسان طبیعی است و به صورت مرحله ای رشد می کند. در هر زمان معینی ، همه موهای بدن انسان در حال رشد نیستند و لیزر در هدف قرار دادن موهای در حال رشد موثرترین است.

در عمل، هیچ دستگاه لیزری تمام فولیکول های موی زائد بدن انسان را از بین نمی برد. برخی از فولیکول های موی انسان مطمئان از بین می روند، در حالی که برخی دیگر از آن ها به موهای بسیار ریزی تبدیل شده و یا به خواب طولانی می روند. چندین روش درمانی بهترین نتیجه را به همراه دارد.

تعداد جلسات لیزر با دستگاه تیتانیوم برای افراد مختلف، متفاوت است. به این صورت که در صورت ضخامت بیشتر و ازدیاد مو، تعداد جلسات هم بیشتر خواهد بود. به توصیه متخصصان، به صورت متوسط ۶ تا ۸ جلسه درمانی برای کاهش دائمی رشد مو لازم است.

به این دلیل که در هر زمان مشخص برخی از فولیکول های بدن در مرحله رشد نخواهند بود. متخصص لیزر، روش های مو زدایی خود را به همین صورت برای کل بدن ادامه می دهد. در جلسه بعدی موهایی که در یک جلسه درمان می شوند، تحت تأثیر قرار می گیرند.

مزایای-استفاده-از-لیزر-تیتانیوم

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم با توجه به تکنولوژی به کار رفته و جنس و متریال دستگاه و همچنین خدمات پشتیبانی و گارنتی محصول متفاوت است برای نمونه دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم در بازار از 320000000 تومان تا 350000000 تومان متفاوت هست.

یا دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم تک هند پیس با نرخ 340 میلیون تومان میشود خریداری کرد.

قیمت تیتانیوم دو هندپیس با نرخ 360 میلیون تومان میشود خریداری کرد.

تعداد جلسات لیزر با دستگاه لیزر تیتانیوم

موهای صورت تمایل دیرتر به لیزر پاسخ می دهند و ممکن است در موارد بسیار مقاوم به ده تا دوازده جلسه درمانی یا گاهی اوقات بیشتر نیاز داشته باشند. فاصله بین جلسات معمولاً 4-6 هفته برای نواحی صورت و 6-8 هفته برای نواحی بدن است.

تعداد جلسات رفع موهای زائد به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله محل مو، ضخامت، نوع پوست و رنگ مو.

برای دستیابی به بهترین نتیجه، توصیه می شود که دوره جلسات درمانی کامل شود. لیزر تیتانیوم، موها را به طور همزمان در اعماق مختلف فولیکول مو از بین می برد اما همیشه مو ها بلافاصله از بین نمی روند.

در حقیقت، دفع موهای زائد کند صورت می گیرد. با کمک لایه برداری ملایم می توان سرعت از بین رفتن موهای زائد را بیشتر کرد. در طی 2 تا 3 هفته پس از درمان مو به طور طبیعی از بین می رود.

دلایل برتری خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

 با خرید دستگاه تیتانیوم تنها لیزر مورد تایید FDA در بازار است که می توان از آن برای انواع پوست از جمله پوست برنزه استفاده کرد. این دستگاه به هیچ‌عنوان دچار خرابی نشده و جلسات لیزر به دلیل فناوری خنک کننده استفاده شده در دستگاه کاملاً بدون درد است.

اصلاح روش ترجیحی برای از بین بردن مو قبل و در بین روش های درمانی است. باید از اپیلاسیون یا کندن موها خودداری کنید زیرا این روش ها باعث از بین رفتن موها در سطح ریشه آنها می شود و باعث می شود موهای فعال برای لیزر بر روی آنها وجود نداشته باشد و باعث بی اثر شدن درمان شود. روش منحصر به فرد لیزر تیتانیوم در رساندن پالس به هدف باعث مهار فولیکول های مو می شود. در عین حال پوست اطراف هم بیشتر در برابر رشد مو مقاوم می شود.

با وجود روش های سنتی با دستگاه های قديمي لیزر که آسیب های جدی به پوست وارد می‌کنند، این روش بهترین عملکرد و کمترین خطر را برای پوست خواهد داشت.

پالس های یکباره و با انرژی بالا در دستگاه های سنتی، گرمای زیادی را تولید می کنند که به دلیل نبود تجهیزات خنک کننده، پوست دچار سوختگی می شود. این دستگاه نقطه ضعف موارد قبلی را برطرف‌ کرده و در حال حاضر بهترین انتخاب برای لیزر موهای زائد است.

بخش فروش لیزر تیتانیوم

مزایای استفاده از برترین دستگاه روز دنیا یعنی  دستگاه لیزر تیتانیوم

 در حالی که ملانین در پوست تیره نسبت به گرمای مورد استفاده در لیزر حساس تر است، روش لیزر تیتانیوم از نظر بالینی برای انواع پوست های تیره بی خطر است.

به جای اینکه فولیکول مو در معرض یک نبض پرانرژی قرار داده شود که می تواند باعث آسیب به پوست با تعداد زیاد ملانین شود، این فناوری به تدریج پوست را گرم می کند تا انرژی گرمایی مورد نیاز به فولیکول مو برسد. این موضوع باعث می شود تا این روش امن ترین گزینه لیزر موهای زائد باشد به ویژه برای بیماران با پوست تیره.

از این دستگاه می توان در تابستان هم استفاده کرد. همچنین پوست های برنزه هم با این دستگاه قابل درمان هستند. دستگاه تیتانیوم با استفاده از یک روش منحصر به فرد بر ملانین پوست تأثیر می گذارد.

علاوه بر این، قرار گرفتن در معرض نور خورشید پس از استفاده از این روش لیزر، آسیب کمتری به پوست وارد می کند.

برگشت پذیری دستگاه تیتانیوم

 وقتی فولیکول مو آسیب دید، موی جدیدی رشد نمی کند. با این حال، بطور ناگهانی چند فولیکول مو وجود دارد که در طی هر درمان موفق می شوند تا حدی از لیزر فرار کنند.

برخی از فولیکول ها ممکن است که در پوست پنهان باشند و بعد از مدتی رشد مجدد داشته باشند. خطرات لیزر یکی از مسائلی است که هر کسی قبل از شروع لیزر به آن می پردازد. لیزر موهای زائد یکی از مشهورترین و پژوهشی ترین کاربردهای لیزر در صنعت پزشکی زیبایی است.

لیزر بدون موی بدون درد با لیزر تیتانیوم، باعث کاهش دائمی مو برای هزاران بیمار در سراسر جهان شده است.

دستگاه تیتانیوم ابتدا ایمنی را در نظر می گیرد. گرمایش تدریجی منحصر به فرد و روش تک پالس آن به طور فزاینده ای به پیاز مو آسیب می زند و رشد مجدد را به تأخیر می اندازد.

در این روش به طور موثری از آسیب به بافت های اطراف جلوگیری می شود. به طور کلی اگر این روش با جلسات مکرر و منظم صورت بگیرد، با احتمال بیشتری موهای زائد بدون بازگشت خواهند بود.

کاربردهای مفید دستگاه لیزر تیتانیوم

 از بین بردن موهای صورت یکی از کاربن دستگاه است. موهای صورت ممکن است از موهای ظریف و نازک تا موهای ضخیم باشند که ممکن است به برنامه های کاربردی و تنظیمات مختلفی نیاز داشته باشد.

با این حال با دستگاه تیتانیوم، فقط در یک جلسه می توان از رشد مجدد موهای صورت جلوگیری کرد. همانطور که گفته شد، این دستگاه دارای سه طول موج است که هر کدام برای موقعیت متفاوتی استفاده می شوند. با استفاده از این دستگاه، موهای زائد خود را در کوتاه ترین زمان از بین ببرید.

با این روش سرعت درمان و مو زدایی افزایش قابل ملاحظه ای پیدا مي کند زیرا سطح وسیع تری از پوست را پوشش می دهد.

در روش های دردناکی مثل اپیلاسیون یا بند انداختن، لیزر تیتانیوم با کمترین درد و تاثیرگذاری زیاد موجب از بین رفتن دائمی موهای زائد می شود.

لیزر تیتانیوم علاوه بر رفع موهای زائد، برای درمان های پزشکی هم مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج قابل ملاحظه ای از آن حاصل شده است.

برترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای به نام دستگاه تیتانیوم دوباره اختراع شد: قوی تر ، سریعتر ، دقیق تر

دستگاه لیزر تیتانیوم برای حذف موهای زائد که عملکرد نهایی را با راحتی بی نظیری برای ما ترکیب می کند.  سیستم خنک کننده پیشرفته ، درمانها اکنون بسیار سریعتر و بدون درد هستند – یک راه حل بهبود یافته قابل توجه را برای بیماران و پزشکان ارائه می دهد.

جهت کسب اطلاعات در خصوص قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم و فروش دستگاه لیزر تیتانیوم تماس بگیرید.

لینک های مرتبط:

معرفی دستگاه لیزر موهای زائد

معرفی دستگاه لیزر پلاتینیوم

 معرفی دستگاه لیزر الکس دایود

سوالات رایج

ویژگی بارز دستگاه لیزر تیتانیوم با سایر دستگاه ها در چیست ؟

داشتن تکنولوژی به روز و منحصر به فرد و چیلر خنک کننده و دو هندپیس بودن

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم چقدر میباشد ؟

قیمت دستگاه با توجه به تکنولوژی و متریال دستگاه و خدمات گارانتی دستگاه تعیین میشود. از 300 تا 450 میلیون تومان متغیر است.

نحوه سفارش دستگاه لیزر تیتانیوم چگونه است ؟

ورود به سایت و تماس با کارشناسان ما و ثبت سفارش به صورت آنلاین و یا حضوری.