خرید دستگاه لیزر دایود ، برسی قیمت و شرایط فروش

خرید دستگاه دایود با کاربری ویژه 2021

نظر به اینکه از چه کسی در مورد تفاوت بین دستگاه لیزر دایود و دیگر انواع دستگاه های لیزر سوال می پرسید، جواب های متفاوتی هم دریافت خواهید کرد. اغلب افراد به اثربخشی دستگاه لیزر دایود نسبت به دیگر انواع دستگاه لیزر اشاره می کنند. اما علت اثربخشی بالای دستگاه لیزر دایود چیست؟ در این مقاله اطلاعات لازم در مورد شناخت دستگاه لیزر دایود برای شما شرح داده شده است که به شما کمک می کند مقایسه بهتری بین دستگاه لیزر دایود و دیگر انواع دستگاه های لیزر داشته باشید.

شناخت فناوری لیزر برداشت مو

عملکرد اصلی در حذف موهای با دستگاه لیزر این است که پرتوهای یک نور با طول موج خاص و مدت زمان معین به محل مورد نظر تابیده می شود. به عبارت دیگر ملانین موجود در فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهد، در حالی که به بافت پوست اطراف فولیکول آسیبی وارد نمی کند. ملانین ماده حاوی رنگدانه است که در پوست و موی ما باعث ایجاد رنگ می شود.

معرفی دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود یکی دیگر از محصولات خانواده دستگاه های لیزر می باشد که به صورت مستقل کار می کند. نکته مهم در موفقیت لیزر دایود این است که این دستگاه انرژی بالایی را به داخل پوست هدایت می کند. این انرژی به طور انتخابی توسط ملانین اطراف فولیکول جذب می شود و تاثیری بر بافت پوست اطراف ندارد. وقتی ملانین گرم می شود، ریشه مو را از بین می برد و جریان خون در اطراف فولیکول مانع از رشد دوباره مو می شود. دستگاه های لیزر دایود که مجهز به سیستم خنک کننده تماس یکپارچه می باشد، دمای پوست را تا +5 درجه سانتیگراد کاهش می دهد و از سطح پوست محافظت کرده و باعث می شود این عمل برای فرد مورد نظر به یک تجربه بدون درد و راحت تبدیل شود. دستگاه دایود پرتوهای با فرکانس بالا و نفوذ کم را به داخل پوست می فرستد و برای استفاده بر روی انواع پوست مناسب است.

مهم ترین اطلاعات فنی دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود، دستگاهی است که پرتوی از نور با طول موج بزرگتر را به طور متمرکز تولید می کند. این پرتو نور توسط رنگدانه های موجود در فولیکول های مو جذب می شود. در طی تابش این پرتوی نور در کسری از ثانیه ضربه هایی در فولیکول مو ایجاد می کند و به مو اجازه می دهد تا انرژی جذب کرده و گرم شود. با گرم شدن ساقه، ریشه مو آسیب می بیند که به طور قابل توجهی مانع از رشد مجدد مو می شود. این دستگاه با داشتن سر بزرگ برای تابش نور بیشتر، این فرآیند را به طور همزمان برای فولیکول های موجود در محدوده گسترده ای از پوست انجام می دهد؛ درنتیجه در مقایسه با دیگر دستگاه ها برداشت مو سریع تر انجام می گیرد.

درمان با دستگاه دایود معمولا چهار برابر نسبت به درمان با دیگر دستگاه ها سریعتر است، در حالی که در برداشت مو توسط لیزر دایود نسبت به دیگر دستگاه ها درد کمتری احساس می شود. استفاده از این دستگاه یک روش کم خطر است و ریسک آسیب رسانی را حداقل می کند. به دلیل اینکه دستگاه لیزر دایود دارای سیستم خنک کننده پوست می باشد، هر گونه احساس درد به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. همچنین در مقایسه با دیگر دستگاه ها، دستگاه لیزر دایود نفوذ بهتری دارند و اثربخشی بیشتری در تخریب فولیکول مو دارند و فقط با چند جلسه درمان، مشتریان نتیجه مطلوب را مشاهده می کنند.

Diode Laser Hair Removal - How it Works

دلایل انتخاب دستگاه لیزر دایود برای برداشت مو

محبوبیت دستگاه لیزر دایود با یک حرکت آنی و سریع به دست نیامده، بلکه این موفقیت به علت وجود عوامل زیادی است. همه این نکات مثبت در مورد دستگاه دایود، برتری لیزر دایود را در مقایسه با دیگر دستگاه های لیزر نشان می دهد و همه این عوامل انتخاب دستگاه دایود را افزایش می دهد. اجازه دهید که به طور هدفمند و فنی همه مزایا و معایب لیزر دایود را ازریابی کنیم.

اندازه و طراحی سر

به طور منطقی هر چه سر دستگاه کوچکتر باشد برای لیزر محل مورد نظر، اشعه های بیشتری باید تابیده شود. در نتیجه در دستگاه های که سر کوچکتر دارند امکان از قلم افتادن محلی از پوست که نور به آنجا تابیده نشده باشد وجود دارد. درنتیجه دستگاه هایی که سرپوش کوچکتری دارند نسبت به دستگاه با سر بزرگتر اثر بخشی کمتری خواهند داشت. همچنین تابش پرتو نور در محل تحت درمان به خصوص در محل های بزرگتر یکنواخت بوده و استفاده از سر بزرگتر عمل برداشت مو را آسان تر خواهد کرد. از دیگر مزیت های استفاده از سرهای بزرگتر در دستگاه لیزر این است که عمق نفوذ پرتو نور در آنها نسبت به سرهای کوچکتر افزایش می یابد. در این دستگاه اندازه روزنه سر 12*20 میلی متر است که بزرگترین روزنه در بین دستگاه های لیزر در نظر گرفته می شود.

Head Design - Diode Laser Hair Removal Machine

توان خروجی بالا

اندازه سر بزرگ در یک دستگاه کم قدرت می تواند منجر به اتلاف انرژی نور شود و درمان را بی اثر کند. اگر به دلایلی که قبلا ذکر شده انتخاب شما دستگاهی با سر بزرگتر است، مطمئن باشید لیزر دایود قدرت بالایی برای کنترل سر بزرگ را دارد. در مورد قدرت دستگاه دایود، می توان گفت در سر این دستگاه 12 میله برای تابش پرتو نور وجود دارد و توان هر میله 100 وات است؛ درنتیجه قدرت کل این دستگاه 2000 وات برآورد شده و بدون شک می تواند اندازه سر 12*20 میلی متر مربع را به راحتی کنترل کند.

سیستم خنک کننده پوست

در دستگاه لیزر دایود توانایی خنک سازی پوست در طی انجام فرآیند برداشت مو برای به حداقل رساندن احساس درد، قرمزی و سوختگی پوست بسیار مهم است. به این دلیل که هر چه ریشه مو در عمیق ترین قسمت بافت هدف قرار گرفته شود، مدت زمان بیشتری برای پخش شدن گرما لازم است. در نتیجه اگر زمان کافی برای پخش شدن گرما بین تابش پرتو های نور مهیا نباشد، با هر بار تابش اضافی، دمای پوست به راحتی افزایش می یابد که ممکن است برای مشتری غیر قابل تحمل باشد. از این رو توانایی خنک سازی پوست این گرمای نهفته را به سرعت از بین می برد و احتمال اثرات سوء ناشی از گرم شدن بیش از حد را به حداقل می رساند. همچنین با دفع گرما به طور موثر به شما این امکان را می دهد که هم از انرژی بالا و هم عملکرد سریع استفاده کنید، در حالی که راحتی بیمار را حفظ می کند؛ و در نهایت با تعداد جلسات کمتر به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

سیستم خنک کننده پوست یکی از موثرترین روش ها برای خنک نگه داشتن سطح پوست است. در حالی که می توان از روش های دیگر کاهش دما پوست در طی عمل لیزر ایجاد کرد اما بهتر است دستگاه لیزر شما دارای فناوری سیستم خنک کننده تماس یکپارچه باشد. دیگر روش های کاهش دما مانند هوا یا ژل سرد به اندازه این فناوری موثر نیستند.

Integrated Cooling - Diode Laser Hair Removal Machine

سهولت در استفاده

قبل از خرید دستگاه لیزر دایود، ببینید کار کردن با این دستگاه آسان است یا خیر. دستگاه های مختلف مکانیزم متفاوتی دارند که باعث می شود برخی از آن ها عملکرد بهتری داشته باشند. در برخی از دستگاه ها لازم است شما دستگاه را تنظیم کنید؛ این مسئله می تواند دست و پا گیر بوده و باعث اشتباه شما شود و درنتیجه به مشتری آسیب برسد. دستگاه لیزر دایود دارای برنامه ساده ای است که برای همه اپراتورها مناسب بوده و از این دستگاه می توان برای تمام نواحی و انواع پوست استفاده کرد.

قیمت رقابتی دستگاه لیزر دایود ارجینال

یکی از مزیت های دستگاه دایود نسبت به دیگر انواع دستگاه لیزر پایین بودن قیمت آن است، به عنوان مثال، قیمت دستگاه لیزر دایود به اندازه دو سوم از قیمت دیگر انواع دستگاه های لیزر برای برداشتن مو می باشد. یکی از دلایل پایین بودن قیمت لیزر دایود سادگی و ابتدایی بودن طراحی این دستگاه است، زیرا در این دستگاه برخلاف دیگر دستگاه های لیزر هیچ گونه لامپی تعبیه نشده است. همچنین عمر لامپ تعبیه شده بسیار کوتاه بوده و در صورت کار مداوم با دستگاه لیزر، تقریبا هر هفته نیاز به تعویض آن لامپ دارد. درنتیجه عدم وجود لامپ در دستگاه دایود باعث کاهش هزینه های جانبی خواهد شد. نبود هزینه های اضافی و عدم نیاز به سرویس مداوم را می توان از دیگر علل پایین بودن قیمت دستگاه دایود دانست.

اگر چه شرکت های توزیع کننده مختلف در سرتاسر جهان مبلغ یکسانی برای قیمت دستگاه دایود در نظر نگرفته اند اما می توان این اختلاف قیمت را به دلیل ارائه خدمات اضافه یا ضمانت نامه طولانی مدت توسط شرکت توزیع کننده در نظر گرفت.

نکات مهم در خرید دستگاه دایود

دانستن اطلاعاتی مانند قیمت دستگاه لیزر دایود، خصوصیات فنی آن دستگاه و روش کار با آن در هنگام خرید دستگاه لیزر دایود ضروری است. در هنگام خرید دستگاه لیزر عجله نکنید! قیمت دستگاه لیزر دایود را در دیگر شرکت های توزیع کننده بررسی کنید. همیشه قبل از انتخاب دستگاه لیزر بین قیمت و کیفیت تعادل برقرار کنید. این موازنه قیمت و کیفیت را هنگام خرید این دستگاه در ذهن خود نگه دارید، به دلیل اینکه خرید هر نوع دستگاهی که به تازگی وارد بازار شده است سودمند نیست. همچنین بهتر است قبل از خرید عمیقا دستگاه را بررسی کرده و دستگاهی را انتخاب کنید که برای کار شما مناسب تر است.

مانند اغلب تجهیزات کلینیک زیبایی، خرید دستگاه دایود نیازمند سرمایه قابل توجهی است. هنگامی که تصمیم به خرید این دستگاه گرفتید، شما به محلی مناسب برای نصب و راه اندازی آن دستگاه نیاز دارید، بنابراین مهم است قبل از خرید دستگاه دایود محل مناسبی را در نظر بگیرد. در حالی که عملکرد دستگاه لیزر از نظر پزشکی مهم است، اما با خرید این دستگاه شما کسب و کاری را شروع کرده اید. بنابراین هنگام انتخاب اینکه کدام دستگاه برای شما مناسب تر بوده و دوام اقصادی و سود آوری کدام دستگاه بهتر است، از جمله عوامل اساسی برای موفقیت در این امر خواهد بود. به طور خلاصه شما با خرید لیزر دایود در کسب و کاری سرمایه گذاری کرده اید و انتظار دارید که به نوبه خود بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان بیاورد.

شاید بتوانید بهترین دستگاه دایود را با بهترین قیمت از سایر تامین کنندگان خریداری کنید اما اگر اپراتور آموزش کافی برای کار کردن با دستگاه لیزر ندیده باشد، حتی بهترین انتخاب برای خرید دستگاه لیزر دایود بی فایده خواهد بود. درواقع کار با دستگاه لیزر بسیار ساده است و شما می توانید در طی چند ساعت روند واقعی درمان را فرا بگیرید و کسب و کار خود را توسعه بدهید، ولی ضروری است قبل از خرید آن و شروع کار آموزش های لازم را دیده باشید.

شرایط فروش لیزر دایود ارجینال

از دیگر عوامل مهم هنگام خرید دستگاه لیزر دایود، پرداخت قیمت آن است. با توجه به شرایط فروش دستگاه لیزر دایود، خریدار می تواند قیمت آن را پرداخت کند. ممکن است مشتری برای خرید دستگاه دایود از بانک وام بگیرد، در این صورت باید نرخ بهره و مدارک لازم برای دریافت وام را بررسی کنید. همچنین ممکن است قیمت دستگاه لیزر دایود را به صورت اقساط بپردازد که در این صورت باید جزییات اقساط در قرارداد خرید ذکر شود و در نهایت در هنگام خرید دستگاه لیزر دایود بررسی ضمانتنامه توسط مشتری بسیار حائز اهمیت می باشد.

808nm diode laser machine price VA-508

به حداکثر رساندن پتانسیل فروش لیزر دایود

انحصارا دستگاه دایود خصوصیاتی را دارد که باعث می شود به طور مداوم در بازار دستگاه های لیزر در دسترس باشد. به طور طبیعی افرادی که در حال حاضر از لیزر برای برداشتن مو استفاده می کنند کسانی بودند که با رضایت کامل این روش جدید را انتخاب کردند اما اغلب مردم این چنین نیستند. اغلب مردم از برداشتن مو فقط در حد روش های سنتی و درد آور مانند

مانند استفاده از موم آگاهی دارند. بنابراین ممکن است آنها هنوز در انتخاب روش استفاده از لیزر مردد باشند. در اینجا چه اتفاقی لازم است که نظر آنها را تغییر دهد و باعث شود آنها در انتخاب خود انعطاف بیشتری داشته باشند. در این بخش شما باید در در نظر بگیرید چه چیزی باعث موفقیت در فروش لیزر دایود می شود. شما چه تجربه ای در فروش دارید؟ چه آموزش هایی دیده اید؟ اگر شما در صنعت زیبایی پوست و لیزر مو چندین سال کار کرده باشید نسبت به کسی که به تازگی در این حرفه وارد شده است موفقیت بیشتری کسب خواهید کرد. بهتر است برای موفقیت در فروش دستگاه  دایود یک برنامه تهیه کنید و به طور کافی در مورد آن تحقیق نمایید. هر چه بیشتر تحقیق کنید بهتر است. برای هر جنبه از فروش خود بیشتر از یک امتیاز در نظر بگیرید.

همچنین شما می توانید برای جلب توجه مشتریان بیشتر از تخفیف های خاص به عنوان مثال تخفیف های مناسبتی، تخفیف های آموزشی، نمایشگاه های مناسبتی و غیره بهره بگیرید. همه اینها برای افزایش مشتری در فروشگاه شما طراحی شده اند و در نتیجه باعث افزایش فروش دستگاه دایود می شوند. یکی دیگر از فرصت های خوب برای ارائه تخفیف می تواند تاریخ های خاص در تقویم باشد. همچنین تخفیف های آموزشی بهترین گزینه در افزایش فروش لیزر دایود به حساب می آیند، زیرا افرادی که تمایل زیادی به شرکت در دوره های آموزشی دارند و اطلاعات جدید در مورد فناوری را جستجو می کنند، در آفرهای آموزشی برای خرید دستگاه لیزر دایود بیشتر ترغیب می شوند.

استفاده از تبلیغات شفاهی تاثیر بسزایی در افزایش فروش دستگاه دایود دارند. وقتی شما متوجه می شوید افراد تازه وارد زیادی به عنوان همراه مشتریان سابق شما در فروشگاه حضور دارند، انگیزه ای به این افراد ارائه دهید که ترغیب به خرید شوند و برای دریافت امتیاز بیشتر و تخفیف بیشتر دوستان بیشتری همراه خود بیاورند.

یک وسیله برای افزایش فروش دستگاه لیزر دایود استفاده از شماره فاکتور برای مشتریانی است که در یک بازه زمانی خاص دستگاه لیزر را خریداری کرده اند. مطمئن شوید پرسنل شما از جزییات این روش برای فروش بیشتر اطلاع کامل دارند و می توانند آن را برای مشتری جذاب جلوه دهند که باعث شود بلافاصله اقدام به خرید دستگاه دایود کنند.

فروشندگان دستگاه لیزر می توانند فروش خود را از طریق ارسال ایمیل به مشتریان اطلاع رسانی کنند. در کنار وب سایت و تبلیغات سنتی برای فروش لیزر دایود، می توان ارسال ایمیل را یکی از عوامل مهم در افزایش فروش در نظر گرفت زیرا که از طریق ایمیل می توانید با مشتری هدف خود در ارتباط باشید.

جمع بندی

دستگاه دایود به عنوان یکی از انواع دستگاه های لیزر، یکی از محبوب ترین دستگاه در صنعت زیبایی به حساب می آید. دلیل محبوبیت این دستگاه عملکرد و اثربخشی بالا، مجهز بودن به سیستم خنک کننده، قدرت و توان بالای دستگاه و همچنین پایین بودن قیمت دستگاه لیزر دایود است. در هنگام خرید دستگاه دایود توجه به مشخصات فنی و قیمت این دستگاه بسیار اهمیت دارد و همچنین کسانی که تصمیم به خرید این دستگاه دارند قبل از انتخاب باید روش کار کردن با دستگاه لیزر را آموزش ببینند تا موفقیت بیشتری در کسب و کار خود با دستگاه دایود داشته باشند. همچنین شرکت های توزیع کننده برای افزایش فروش دستگاه لیزر دایود نیاز به استفاده تبلیغات بیشتر و راهکارهای جذاب تر می باشند، یکی از این راهکارها ارائه تخفیف های ویژه به مشتریان می باشد. آنها می توانند شرایط فروش لیزر دایود را برای مشتریان خود از طریق ایمیل ارسال کنند.