مقالات لیزر

آیا اجاره دستگاه لیزر به صرفه است؟ | چقدر برای اجاره دستگاه لیزر باید بپردازیم؟ کرایه دستگاه لیزر

آیا اجاره دستگاه لیزر به صرفه است؟

زمان مطالعه: 4 دقیقه

آیا اجاره دستگاه لیزر به صرفه است؟

آیا اجاره دستگاه لیزر به صرفه است؟ همان طور که می دانید، تجهیزات لیزر و زیبایی می توانند بسیار گران باشند و صاحبان مشاغل نیاز به اطمینان از موفقیت در آینده شغلی دارند تا بتواند هزینه سرمایه را محقق کنند یا پرداخت های مالی را به اتمام برسانند، لذا خریدار دستگاه های لیزر، ممکن است نیاز به ضمانت شخصی یا گرفتن وام زیادی برای خرید داشته باشد.

اینجاست که با اجاره دستگاه لیزر هزینه های هر ماه احتمالاً کمی کمتر خواهد شد و این به نفع شما است، اما این مزیت را هم دارید که مجبور نیستید خود را در زمینه تعمیر و نگهداری، سرویس یا گارانتی نگران کنید، زیرا همه این موارد را صاحب آن دستگاه پرداخت می کند، در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با این فرایند لازم است بدانیم، آیا اجاره دستگاه لیزر به صرفه است؟ یا خیر و شامل چه مواردی است؟

آیا اجاره دستگاه لیزر به صرفه است؟

نکات قابل توجه در اجاره دستگاه لیزر

اجاره دستگاه لیزر معمولی به بازار و دستگاه انتخابی بستگی دارد؛ بنابراین بیایید نگاهی به مزایا و معایب هر یک از آنها بیاندازیم و اینکه چرا برخی از صاحبان مشاغل بیش از خرید لیزر، اجاره را انتخاب می کنند. هنگام تصمیم گیری تجاری در مورد خرید یا اجاره دستگاه لیزر، بسیار مهم است که اهداف خود را بدانید.

به عنوان مثال اگر شما در حال حاضر یک مرکز لیزر درمانی پزشکی دارید و مشتریانی دارید که درخواست درمان می کنند، به جای اینکه نگران خطر از دست دادن آنها باشید، ممکن است دو روز اجاره دستگاه را برای خدمات مورد نیاز خود در نظر بگیرید.

اگر فقط تعداد کمی مشتری داشته باشید و هدف شما رشد خدمات لیزر نباشد، این ریسک سرمایه گذاری اولیه را محدود می کند، لذا ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید و سپس اقدام به عمل نمایید. یکی از چالش های اداری که باید هنگام اجاره لیزر به خاطر بسپارید، زمانبندی است.

شما باید برای همه مشتریان خود برنامه ریزی کنید تا به در دسترس بودن دستگاه شما پایبند باشند. مورد دوم، راحتی آنها است. این می تواند موجب رضایت مندی و جذب بیشتر مشتری گردد.

در خرید دستگاه لیزر سرمایه گذاری کنید

اگر متوجه شدید که بیش از چند روزی که اجاره می کنید کار لیزر درمانی به صورت مداوم دارید، منطقی است که در خرید دستگاه لیزر سرمایه گذاری کنید، زیرا هزینه های اجاره می تواند به اندازه خرید شما باشد.

اگرچه فناوری دستگاه های لیزر، از نظر کارکرد ساده و رابطه کاربرپسندتر در حال پیشرفت است، این پیشرفت ها غالباً افزایشی است و فن آوری های درمان اساسی از سالها قبل و در بسیاری از موارد حتی دهه ها وجود داشته است، لذا هنگام اجاره دستگاه لیزر، هزینه تعمیر و نگهداری در نظر گرفته شده است.

شرکت اجاره کننده ملزم به تعمیر لیزر است، اما خرابی برای مشتریان شما ناخوشایند است و باید بعد از تعیین وقت مشتری در یک یا دو روز انتظار لیزر، این اتفاق بیفتد. این هم برای شما و هم برای مشتریان بسیار ناامید کننده خواهد بود. بعلاوه، لیزرهای اجاره شده به دلیل حمل و نقل بیش از حد، فرسودگی و استفاده چندین اپراتور، احتمالاً از کار می افتند.

آیا اجاره دستگاه لیزر به صرفه است؟

بررسی هزینه های ناشی از اجاره دستگاه لیزر

برخی ادعا می کنند که هزینه های تعمیر دستگاه لیزر، عاملی در تصمیم گیری آنهاست؛ اما معمولاً این هزینه ها کمتر از مبلغی است که برای اجاره دستگاه لیزر برای 1 یا 2 هفته هزینه می شود؛ اما بهترین دلیل خرید به جای اجاره دستگاه لیزر، صرفاً به این دلیل است که درآمد شما به میزان قابل توجهی بیشتر خواهد شد.

هنگام تصمیم گیری در مورد اجاره یا خرید تجهیزات لیزر، اهداف تجاری خود را در نظر بگیرید. آیا برای گسترش تجارت خود، خدمات لیزر ارائه می دهید یا به سادگی خدمات اضافی به مشتریان فعلی خود ارائه می دهید؟

انتخاب باید بر اساس این باشد که درآمد شما از هزینه مالکیت بیشتر است و فراموش نکنید که پس از اینکه خرید دستگاه به پایان رسید، شما یک دارایی موثری دارید که هنوز درآمد کسب می کند و در ارزش دارایی های کسب و کار شما گنجانده شده است. در اینجا موارد قابل توجهی در اجاره دستگاه لیزر و بهره مندی از فواید آن آورده شده است:

  • آرامش خاطر

با سرویس دهی و پشتیبانی فنی که توسط یک تیم مجرب تسهیل می شود، می توانید اطمینان و آرامش خاطر بالایی داشته باشید که در هر زمان خرابی یا آسیبی در دستگاه لیزر نمایان شد، مالک آن دستگاه مسئول تعمیر و مراقبت درست از آن دستگاه خواهد بود.

  • فرصت های رشد

برای رونق کسب و کار خود به چند مشتری در هفته نیاز دارید؟ اجاره دستگاه لیزر، با بررسی هزینه قابل پیش بینی هفتگی یا ماهانه آن، به این معنی است که شما می توانید فرمولی برای رشد کلینیک یا سالن خود طراحی کنید تا سود بیشتری در این حوزه کسب کنید.

شما می توانید هزینه هر جلسه لیزر و هم چنین هزینه خدمات جانبی از جمله حقوق پرسنل، اجاره تجهیزات و غیره را درک کنید و بدانید که معرفی یا ارائه محصول باکیفیت، برای مشتری امری ضروری است. این رویکرد، فرمولی برای رشد کسب و کار و محبوبیت فوق العاده ای شما در بین مشتریان است.

آیا اجاره دستگاه لیزر به صرفه است؟

  • مقیاس پذیری

در حقیقت، از این اصطلاح برای توصیف گزینه های مشتریان در مورد انتخاب تجهیزات و دستگاه های مرتبط با لیزر استفاده می شود، درحقیقت عاملی که برای مشتری بسیار اهمیت دارد، برخورداری از دستگاه باکیفیت و پایدار برای استفاده موثر روی پوست آن ها است.

نتیجه گیری:

امروزه به دلیل پیشرفت فناوری و تکنولوژی در حوزه لیزر درمانی، موجب شده افراد بسیاری به درمان با لیزر روی آورند. تنوع و پیشرفت دستگاه های لیزر، روز به روز در حال افزایش است و با این پیشرفت، هزینه های ناشی از خرید دستگاه های لیزر هم افزایش می یابد.

این امر موجب می شود بسیاری از افراد، توان خرید دستگاه را نداشته باشند و تنها با اجاره دستگاه لیزر بتوانند کسب و کار خود را رونق بخشند.

در این راستا متخصصان مجرب و کارشناسان حرفه ای آماده پاسخ گویی به سوالات افراد در این حوزه هستند تا بتوانند نگرانی های حاصل از خرید یا اجاره را متناسب با شرایط افراد رفع نمایند.

ادامه
تفاوت دیوایس دایود لیزر و الکساندرایت در چیست؟ | فرق دیوایس لیزر دایود با الکساندرایت در عملکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا