خبر فوری

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی چقدر است؟ | بهترین دستگاه لیزر خانگی برای نقاط بیکینی بدن

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی چقدر است؟

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی چقدر است؟ آیا این لیزر توانایی از بین بردن موهای زائد نقاط مختلف بدن را دارد؟ و آیا با آموزش های لازم می توان در منزل خودمان از این دستگاه های لیزر خانگی استفاده نماییم؟ اگر بخواهیم قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی را بدانیم باید به کجا مراجعه نماییم؟

این از جمله سوالاتی است که برای کسانی که می خواهند خودشان در منزل موهای مختلف بدنشان را خودشان لیزر نمایند و به مطب و یا سالن های زیبایی مراجعه نکنند.

با پیدایش انسان ها، راه های مختلفی برای از بین موهای زائد بدن کشف و مورد استفاده قرار گرفته است و قدمتی به اندازه تاریخ پیدایش انسان ها دارد.

انسان های اولیه با استفاده از تیغ و چاقوهای تیز، اقدام به تراشیدن موهای زائد بدن خود می کرده اند و توانایی خوبی در این زمینه کشف نموده بودند.

به تدریج و با گسترش علم و فناوری دستگاه های لیزر موی زائد کشف و اختراع شد و توانست تحول بزرگ و عظیمی در خصوص حذف موهای زائد بدن ایجاد نماید.

یکی از مولفه هایی که بهترین دستگاه لیزر مو بدن ،خصوصاً دستگاه های لیزر خانگی که قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی مهم است، رقابتی بین تولید کننده گان این گونه دستگاه ها که اکنون به عنوان یک کالای مصرفی قرار گرفته بود، می توان از آن نام برد.

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی

چرا خیلی ها ها از دستگاه لیزر خانگی استفاده می کنند و از این وسیله استقبال خوبی شده است؟

استفاده از دستگاه لیزر خانگی امروزه رو به گسترش است و به علت این که لیزر مو در کلینیک های زیبایی از لحاظ قیمت رو به گرانی نهاده، مشتریان لیزر مو بهترین روش لیزر را در خرید دستگاه لیزر خانگی می دانند و از این طریق قیمت تمام شده برای لیزر کردن موهای زائد خود را کاهشی نموده اند.

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی در حدی نیست که بتواند هزینه زیادی روی دست خریدار بگذارد و به نظر می رسد خرید این گونه دستگاه های لیزر نسبت به  استفاده برای لیزر کردن موهای زائد در کلینیک ها به صرفه تر باشد.

مزیت استفاده از دستگاه لیزر خانگی نسبت به دستگاه لیزر کلینیکی چیست؟

از جمله مزیت هایی که دستگاه لیزر خانگی نسبت به دستگاه لیزر کلینیکی دارد، این است که نیاز به وقت خاصی برای رزرو وقت و رفت و آمد به مطب و یا کلینیک زیبایی نیست و در هر زمانی که فرصت باشد می توان جهت لیزر موهای زائد اقدام نمود.

از دیگر مزیت ها می توان قیمت مناسبی است که با استفاده از دستگاه لیزر خانگی می توان به این مهم دست یافت. قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی خیلی کمتر از مراجعه چندین نوبت حتی چند ساله برای لیزر کردن موهای زائد می باشد.

از دیگر موارد استفاده از دستگاه لیزر خانگی می توان به کم عوارض بودن به علت شات های ضعیف تری که دارد می توان با صرف زمانی بیشتر نسبت به درمان و حذف موهای زائد اقدام نمود.

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی

نکات مهمی که برای خرید دستگاه لیزر خانگی باید رعایت نمود چیست؟

از جمله مواردی که برای خرید دستگاه لیزر خانگی باید مد نظر قرار داد، اطمینان از نظر استاندارد بودن این گونه لیزرها می باشد.

از دیگر موارد می توان به ابعاد و بزرگی و یا کوچکی آن با توجه به محل استفاده در قسمت های مختلف بدن نام برد. برند بودن این گونه دستگاه ها می تواند در انتخاب نوع این دستگاه ها موثر باشد و خرید دستگاه لیزر خانگی با کیفیت، می تواند ما را در حذف موهای زائد خود کمک خوبی بنماید.

با چه میزان هزینه می توان بهترین دستگاه لیزر خانگی را خرید؟

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی در بازار امروزی را شاید نتوان اعلام کرد. این مورد به خاطر این است که همه روزه شاهد تغییر نرخ ارز خارجی در بازار هستیم و چون این وسیله نیز عمدتاً وارداتی می باشد هر روز قیمت ها در حال افزایش می باشد.

معمولاً قیمت این دستگاه قبلاً در ضعیف ترین مدل این دستگاه چیزی در حدود 5 میلیون تومان می باشد و در حد دستگاه خوب و قابل قبول این دستگاه نیز چیزی در حد مبلغ 20 میلیون تومان باید برای خریدش هزینه شود. تغییرات قیمت دلار این کالا را در رنج کالاهایی که وابستگی زیادی به ارز خارجی دارد قرار داده و مبالغ همه روزه تغییرات اساسی می کند.

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی

 

بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی چیست؟

بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی که هم اکنون در بازار وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه فیلیپس است. قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی  فیلپپس در مفایسه با دیگر برندها با توجه به کیفیت این کالا خیلی مناسب و به صرفه است. این دستگاه که توسط یکی از شرکت های هلندی تولید و روانه بازار می شود با فناوری به روز دنیا یعنی از سیستم IPL استفاده کرده و می توان به راحتی موهای زائد خود را در منزل با استفاده از این دستگاه از بین برد.

از این دستگاه برای لیزر موهای زائد تمامی قسمت های بدن از جمله صورت، زیر بغل، شکم ، پاها و دست ها و همچنین ناحیه بیکینی مورد استفاده قرار داد. این دستگاه به صورت سیم متصل به برق باید مورد استفاده قرار گیرد و باید مستقیماً در حال استفاده وصل به برق باشد.

دستگاه لیزر خانگی را نو بخریم یا دست دوم؟

دستگاه های لیزر خانگی دست دوم نیز در بازار وجود دارد که مشتریان خاص خود را دارد. این دستگاه های دست دوم که اگر بخواهیم قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی در بازار را جستجو کنیم شاید بتوان به نصف قیمت دستگاه نو این دستگاه ها را خریداری نمود.

ولی توصیه ما به شما این است اصلاً طرف خرید دستگاه لیزر خانگی دست دوم نروید. این دستگاه ها عمدتاً نقص در عملکرد دارند و به همین علت به فروش گذاشته می شوند. شاید به ندرت بتوان دستگاه لیزر خانگی دست دوم به صورت سالم پیدا کرد ولی این مورد به ریسک آن نمی ارزد که این گونه دستگاه ها را بخواهیم به صورت دست دوم و استوک تهیه نماییم.

قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی

جمع بندی

در این مقاله که بحث و موضوع ما قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی بود، پرداختیم به مزیت ها و محاسنی که در استفاده از این دستگاه ها می توان در منزل از آن بهره برد. این دستگاه ها که مورد استفاده در منزل دارند به علت ابن که یک دستگاه شخصی محسوب می شود، در هر زمانی که وقت داشتیم می توانیم در منزل از آن استفاده نماییم.

از دیگر مزایا می توان به شخصی بودن و رعایت بهداشت فردی با این گونه دستگاه ها اشاره نمود. دستگاه های کلینیکی شاید در برخی موارد رعایت بهداشت آن انجام نشود و فرد استفاده کننده به برخی بیماری های پوستی و ویروسی دچار شود ولی در دستگاه های لیزر خانگی از این لحاظ خیالمان راحت تر است.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

بهترین و معتبرترین مراکز لیزر مو در تهران کدامند؟ و به چه نوع مجوزهایی برای فعالیت نیاز دارند؟

بهترین و معتبرترین مراکز لیزر مو در تهران کدامند؟ و به چه نوع مجوزهایی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *